0 obserwujących
64 notki
31k odsłon
416 odsłon

Paczuska vs Fedorowicz czyli rada dla TVP

Wykop Skomentuj19

       Jacek Fedorowicz przygotował dla Nowoczesnej parodię Wiadomości. Szczerze, wg mojej oceny słabe. Cóż nawet najlepsi artyści mają czasem zły dzień i popełniają ……. Ale są różne gusta.

   Sprawa nie warta była by zachodu gdyby szefowa Wiadomości nie postraszyła twórców odpowiedzialnością finansową. Od razu powiem ona jest w prawie bo zdaje się logo wiadomości jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Użycie którego, bez zgody właściciela jest złamaniem jednego z podstawowych praw tzn. prawa własności. Warto by zapytać Ryszarda „Rubikonia” Petru jak to się ma do ciągłego wołania Nowoczesnej o bezwzględne przestrzeganie prawa……

      Jednak uważam, że dochodzenie tego w sądzie i straszenie jest strzałem samobójczym. Bo da ono tak wytęsknioną przez Nowoczesną, PO i KOD palmę męczeństwa. To bez sensu…….

     Na pewno podniósłby się lament że „kurwizja” i PiS ogranicza wolność słowa. Choć nie o wolność słowa tu idzie. Na marginesie pozwolę sobie zauważyć, że namiętnie używana przez wielu zwolenników pięknego Ryszarda, wesołego Grzesia i Alimenciarza nazwa „kurwizja” będąca skrótem i zlepkiem Kurski i telewizja. Ma pochodzenie od bolszewickiego „kombryg”  /komisarz brygady/ „specnaz” etc.  Czyżby więc ujawniały się geny ideowych przodków ?

 

    Jak napisałem uważam, że należy sprawę zostawić. Bo zostało by to użyte jako prześladowanie, brak poczucia humoru czy ograniczanie wolności słowa. I po raz kolejny było by o putiniżmie, faszyzmie i nazizmie……

 

    A tak poza radą dla TVP jakieś półtora, dwa lata temu Rafał Ziemkiewicz napisał, że „Adam Michnik terroryzuje środowisko dziennikarskie pozwami sądowymi” ja się z tą opinią zgadzam. Oczywiście pan Michnik pozwał RAZ-a do sądu i sprawę przegrał. Sąd stwierdził, że Ziemkiewicz miał prawo napisać, że „Adam Michnik terroryzuje środowisko dziennikarskie pozwami sądowymi” Więc pytam Szanownych obrońców ponoć zagrożonej wolności słowa : Gdzie byliście gdy Adam Michnik  terroryzował środowisko dziennikarskie przy pomocy pozwów sądowych ?  Proszę pokażcie mi swoje teksty w obronie dziennikarzy pozywanych do sądu przez prawników Agory.  

  

 

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale