35 obserwujących
1137 notek
423k odsłony
  139   0

Ciekawe, czy zadziałają „Komo-ruskie serwery” ?

 
 
Zdenerwowany Jan Pietrzak i komoruskie serwery.

WSZYSTKO O REFERENDUM W WARSZAWIE / KLIKNIJ TU 

ZOBACZ CO MÓWI PKW O "ZWYCZAJOWYM SPOSOBIE INFORMOWANIA"

"Komo-ruskie serwery"

 

Czy Prezydent, Premier i władze Warszawy spiskowali przeciwko Warszawiakom i demokracji? - Jeżeli tak, to doszło do fałszerstwa wyborczego, zanim doszło do referendum w Warszawie. / Jeżeli tak, to Prezydent, Premier i władze Warszawy powinni podać się do dumisji. Nie może sprawować wysokich urzędów zaufania publicznego ktoś, kto na zaufanie nie zasługuje. - To jedna z zasad demokracji.
Jeżeli w Warszawie faktycznie pozmieniano granice okręgów wyborczych i zmieniono siedziby Okręgowych Komisji Wyborczych, gdzie Warszawiacy "zwyczjowo" chodzili głosować, a Władze Warszawy, "w sposób zwyczajowo przyjęty",  nie poinformowały o tym Warszawiaków, to efekt jest i musi być tylko jeden. 

W dniu referendum, mniejsza lub większa liczba wyborców,  nie dotrze do swojego "zwyczjowego lokalu wyborczego" i zamast szukać tego, gdzie może oddać swój głos, zwyczajnie pójdzie do domu. - To zaniży frekwencję wyborczą. - Taki jest efekt zmian wprowadzonych przez władze Warszawy i jej urzędników. - Czy właśnie taki był cel wprowadzenia zmian? - Obniżyć frekwencję "uratowa Hankę"?
Pytaniem zasadniczym jest, czy o zmianach adresów lokali wyborczych poinformowano Warszawiaków w sposób "zwyczajowo w Warszawie przyjęty", a jeśli nie, to czy działań tych zaniechano, aby doprowadzić do celowego obniżenia frekwencji wyborczej w referendum w Warszawie, co może skutkować jego nieważnością i utrzymaniem się Hanny Gronkiewicz-Waltz na stanowisku prezydenta Warszawy. - To powinna zbadać prokuratura, poszlaki są.

Jest też drugie pytanie. Wszyscy pamiętamy apel prezydenta i premiera, aby Ci, którzy popierają HGW nie szli na referendum. Apele te, w sytuacji gdy doszłoby do zaniechania "zwyczajowego", a więc właściwego, poinformowania wyborców o miejscach oddawania głosów rodzą pytanie, czy Prezydent i Premier wcześniej wiedzieli, że do takich zaniechań dojdzie. - Jeśli Prezydent i Premier wiedzieli, że w Warszawie dojdzie do zaniechana poinformowania wyborców w "sposób zwyczajowo przyjęty" o miejscach głosowania - to biorąc to razem - niepójście Warszawiaków do urn, mogłoby być uznane za "odpowiedź na apel" Prezydenta i Premiera, a nie wynik braku poinformowania wyborców o referendum, "w sposób zwyczajowo przyjęty". - Tu pachnie spiskiem i "zamachem na demokrację"!  / Calkowicie osobna sprawą jest zjaqwisko nazywane "GERRYMANDERING", ale o tym niżej

 <>

09.10.2013 Gazeta.pl "Referendum w Warszawie. / Kaczyński: obwieszczenia nie można uznać za podane do wiadomości" >> Obwieszczenie w sprawie obwodów do głosowania w referendum nie zostało we właściwy sposób podane do wiadomości mieszkańców Warszawy - uważa Jarosław Kaczyński. Szef PiS zwrócił się do PKW o podjęcie pilnych działań "celem przywrócenia przestrzegania prawa" przez prezydent Warszawy.
W piśmie do przewodniczącego PKW, Stefana Jaworskiego, Kaczyński napisał, że 13 września prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała obwieszczenie w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o numerach i granicach obwodów, ale - zdaniem szefa PiS - „obwieszczenia tego w żaden sposób nie można uznać za » podane do wiadomości wyborców «, tak aby wykonane zostały przepisy Kodeksu wyborczego oraz ustawy o referendum lokalnym”.
Powodem - napisał Kaczyński - jest fakt, że obwieszczenie jest dostępne "wyłącznie na stronach internetowych Urzędu m.st. Warszawy oraz urzędów dzielnic warszawskich" i "nie jest ono rozlepione w odpowiedniej liczbie w formie afiszy w miejscach wywieszania ogłoszeń, tak aby informacje dostępne były wszystkim wyborcom, a nie tylko tym mogącym korzystać z internetu".
"Otrzymujemy tysiące zgłoszeń od warszawiaków, którzy alarmują o braku obwieszczeń referendalnych, co należy uznać za próbę obchodzenia prawa i utrudniania mieszkańcom udziału w referendum. Należy pamiętać, że sprawa dotyczy również lokali obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, którzy powinni mieć informacje co do tego, gdzie będą mogli faktycznie zagłosować. Brak tej informacji można również uznać za dyskryminację osób niepełnosprawnych" - stwierdził prezes PiS." 
 
 

"Obywatele! Wróg nie jest silny, wróg jest słaby! Wróg jest haniebny! Przystępuję do tworzenia oddziałów obrońców Warszawy! Pierwszy oddział ma być gotów niezwłocznie!"


Referendum 13.X.13  - "Twój głos i trzynastka, to strzał w dziesiątkę"


" Obywatele ! Wróg nie jest silny, wróg jest słaby ! Wróg jest haniebny ! "

ODSŁUCHAJ YOUTUBE

https://www.youtube.com/watch?v=vDxokHH0keg

"Przystępuję do tworzenia oddziałów obrońców Warszawy! Pierwszy oddział ma być gotów .?. , niezwłocznie! Musimy natychmiast pokazać, że Warszawa ma swoich żołnierzy! Swoich Warszawiaków! Którzy z bronią w ręku staną, choćby dzisiaj, w tej chwili, choćby za godzinę, za dwie i bić się będą za Warszawę i za Ojczyznę! OBYWATELE! Wzywam 6-ciuset młodych ludzi, którzy chcą niezwłocznie wziąć w rękę karabin i bić się! Bić się na śmierć do upadłego! Chcę 6-ciuset młodych, odważnych ludzi, zdecydowanych umrzeć za Warszawę i za Ojczyznę OBYWATELE! MELDUJCIE SIĘ! 

Ci, którzy są zdecydowani na to, natychmiast, niezwłocznie, w tej chwili, a raczej za pół godziny. Za pół godziny, porucznik Kępski z mojego ramienia, stać będzie przed Pałacem Mostowskich i będzie przyjmować tych ochotników. /.../ A więc, za chwilę pokażę sie przed Pałacem Mostowskim i proszę o 6-ciuset młodych ludzi. Obywayele! Jak dotąd nigdy się nie zawiodłem na swoich wezwaniach i nie zawiodę się i teraz. / ... / Wierzę, że tych pierwszych 6-ciuset żołnierzy pójdzie na posterunki, których nie opuści, aż zniszczy wroga. Wierzę, że ten "Pierwszy Oddział Warszawy" będzie sztandarowym, doborowym oddziałem prawdziwych naszych obywateli Warszawiaków. .

OBYWATELE ! .. WRÓG .. NIE .. JEST .. SILNY ! .. WRÓG .. JEST .. SŁABY ! .. Wróg jest haniebny! .. I tego wroga my pokonamy! My Warszawiacy wystawimy bataliony walczące, które .. Warszawę obronią! Obywatele, za pół godziny, za pół godziny przed Pałacem Mostowskich, muszę mieć szejset zdrowych młodych ludzi, pragnących bić się za Warszawę i Ojczyznę! .. A więc, do widzenia za chwilę ... " .. przy urnach Wyborczych! / 12.09.1939 / Stefan Starzyński , prezydent Warszawy. >> https://www.youtube.com/watch?v=vDxokHH0keg  <<< ( www.kacpro.blogspot.com )

<>

"Orle Gniazdo do Warszawskich Orlątek"! - Warszawskie robimy "powstanie"! - Taakie będą manewry! - Wieczorem paciorek, siu-siu i spać! W niedzielę rano, wcześnie musimy wstać! Godzina ósma, trasy sprawdzenie. Następne w rozkładzie! >> Głosowanie przy urnie! >> Zaznaczamy obecność i biegniemy dalej. Babci i Tacie wskazujemy kierunek! Sprawdzamy przyjaciół, piszemy meldunek!


Na koniec SMS-em strzelamy w Polskę >>> "To warszawski Powstaniec SMS-em strzela ! Polszewikom, przy urnach spuszczamy lanie!" Podajemy dalej! <> www.kacpro.blogspot.com <> SMS-ów musi być sześć!  

Wyślij znajomym SMS / Darmowa bramka  >>>  http://www1.plus.pl/bsm/ 
 
 
Ciekawe, czy działają „Komo-ruskie serwery”?

08.10.2013 16:24Gazeta.pl /  "Referendum w Warszawie. Brak danych o frekwencji aż do końca głosowania" >>> "Nie wolno też podawać w trakcie głosowania informacji o liczbie osób uprawnionych do głosowania i liczbie osób, którym wydano karty do głosowania Przewidywane wyniki głosowania dopiero w niedzielę o godz. 21. Podczas głosowania w referendum TNS Polska przeprowadzi przed 150 losowo wybranymi lokalami badanie exit poll. Na podstawie zebranych danych ok. godz. 21 TVN24 oraz TVP Info przedstawią szacunkowe wyniki głosowania i frekwencję. Średni błąd pomiaru w badaniu - jak podaje TNS Polska - może wynieść około 2 pkt proc."

- Analizując to co napisała Gazeta.pl można by dojść do wniosku, że mamy "supertajne wybory":


1. Nie wolno też podawać w trakcie głosowania informacji o liczbie osób uprawnionych do głosowania
PYTANIE: A wogóle wiemy ilu ich jest? / Jeśli nie wiemy można manipulować frekwencją.
2. " i liczbie osób, którym wydano karty do głosowania.", czyli o frekwencji.
- Frekwencja w żadnych innych wyborach nie była tajna. PKW podawała ją w trakcie głosowania. Brak cząstkowej frekwencji sprzyja manipulacji na koniec wyborów.
3."Przewidywane wyniki głosowania dopiero w niedzielę o godz. 21"
- Jak to się stanie, że o 21 będą przewidywane wyniki referendum w Warszawie? Gazeta.pl daje na to odpowiedź pkt.4
4."ok. godz. 21 TVN24 oraz TVP Info przedstawią szacunkowe wyniki głosowania i frekwencję"

PAMIĘTAJMY, O 21:00 TVN24 i TVPinfo PRZEKAŻĄ SWOJE "SONDAŻOWE" WYNIKI REFERENDUM.NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ! TO NIE BĘDZIE WYNIK Z PKW. CZEKAJ NA PKW. 

PKW trzeba patrzeć na łapy do samego końca i co najważniejsze >>> NA CENTRALNY SERWER. To tam, "NA CENTRALNYM SERWERZE", dzieją się cuda. Bez względu na wynik, całkowicie inną sprawą jest, czy REFERENDUM jest ważne. Ale o tym tu >>  TUTAJ

 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale