4 obserwujących
68 notek
18k odsłon
  72   0

Test WOW

To, co napiszę poniżej to tylko streszczenie i przypomnienie filmu, który trzeba wpierw obejrzeć:

Podsumowanie:

  1. Jeżeli jesteś ze stałym partnerem lub partnerką, to jak często czujesz, że jesteś szczęściarzem, będąc z tą właśnie osobą? Jeżeli co najmniej raz dziennie – 10 p. Jeżeli nie pamiętasz, kiedy ostatnio tak się czułeś – 0 p.
  2. Jeżeli jesteś ze stałym partnerem lub partnerką, to jak często ta druga osoba uważa, że ma szczęście, będąc właśnie z Tobą? Jeżeli druga osoba mówi Ci to codziennie – 10 p. Jeżeli nie pamiętasz, kiedy ostatnio to powiedziała – 0 p.
  3. W tym, co robisz zarobkowo, jak często zachwycasz się rezultatami swojej własnej pracy? Jeżeli każde rozwiązanie jest dla Ciebie satysfakcjonujące – 10 p. Jeżeli nie pamiętasz, kiedy ostatnio sobie pogratulowałeś – 0 p.
  4. Jak często twoi odbiorcy są zachwyceni tym, co im dostarczasz? To mogą być klienci wewnętrzni i zewnętrzni, wszystko jedno. Jeżeli każdy odbiorca Twoich wysiłków jest zadowolony z tego, co od Ciebie otrzymuje i jeszcze Cię poleca innym – 10 p. Jeżeli nie pamiętasz, kiedy ostatnio coś takiego Cię spotkało – 0 p.
  5. Jeżeli zajmujesz się czymś jeszcze poza życiem z partnerem lub partnerką, lub zarabianiem kasy, to jak często zachwyca Cię to, co robisz wtedy ze swoim życiem? Gdy widzisz, że wszystko, czym się zajmujesz „pro bono”, przynosi dobre skutki – 10 p. Jeżeli nie pamiętasz, kiedy ostatnio byłeś zadowolony z tego co robisz – 0 p.

Wyniki testu mnożysz przez siebie. W ten sposób, jeżeli nawet w kilku otrzymasz maksymalną liczbę punktów, ale w jednym tylko zero – to masz tylko zero! 

Dlaczego tak? Bo człowiek potrzebuje do dobrego życia wielu czynników, a brak w jednym z nich rzutuje na wszystkie inne. Nawet maszyna nie pojedzie na samym paliwie. Zepsuje się, gdy zabraknie smarowania lub przeciążenia będą zbyt wielkie.

Pamiętaj:

Wynik testu to nie wyrok na całe życie, tylko określenie twojej aktualnej pozycji.

Pomyśl teraz, o ile lepiej możesz jeszcze żyć!


#Psychologia

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale