5 obserwujących
604 notki
149k odsłon
156 odsłon

Szambo TVPiS.

Wykop Skomentuj3

Wiadomo było, że szambo wybije w TVPiS. Nikt poważny i logicznie myślący nie miał nawet odrobiny nadziei, że może być inaczej i TVPiS rynsztokiem nie popłynie. Jak widać, szambo wybija a szambiarze dalej się w tym gównie kąpią, przy okazji ochlapując niewygodnych, bezbronnych, kombatantów, bohaterów, niepełnosprawnych, ogólnie rzecz biorąc tych wszystkich, którzy jeszcze przed Kaczyńskim nie klęczą. 

Zastanawiające było i jest jaka granicę podłości może przekroczyć tuba kasty Kaczyńskiego. To że jak widać teraz, szambo mieszają z coraz większym rozmachem, więc i plany jak zwykle mają ambitne. Na celowniku oprócz Trzaskowskiego, wróg numer jeden, są i kombatanci, LGBT, samorządowcy, niepełnosprawni, no i oczywiście Żydzi. Ogólnie mówiąc cała hołota, która śmie jeszcze zabierać jakikolwiek głos w debacie publicznej. O ile Trzaskowski to cel najważniejszy, to ciekawie się zrobiło z Żydami. Czemu Kurski, a wiadomo, że on tak naprawdę tam rządzi, uderzył w rodzinę Dudy.  Atakując Żydów, szambo wylewa na żonę Dudy, teściów. Czyżby jakaś zemsta za wymuszoną dymisję? 

Pomijając już ataki na Żydów i pośrednio na rodzinę Dudy, Kurski zaatakował też Patryka Jakiego. Czemu a może komu zależało, żeby Jaki dostał po uszach. Kto jak nie właśnie słynny tropiciel kamienic miał i stoi na straży, żeby żadna kamienica w stolicy nie zmieniła właściciela. Ba, on miał pierwszy wytropić każdego Żyda, który by się ośmielił nawet spojrzeć na kamienice w Warszawie. A tak jak teraz widać, Kurski obnażył nie tylko indolencję i brak profesjonalizmu Jakiego, to jeszcze go punktuję dwustoma miliardami. Dziwny ten atak. Zemsta? Albo jakaś ukryta animozja za czasy przeszłe. Może gdzieś tlił się konflikt o kogoś lub o coś.

Mniejsza już o Żydostwo rodziny Dudy, o 200 miliardów Jakiego, to taka kłótnia w kaście Kaczyńskiego. Jak to w rodzinie, pokłócą się i dalej będzie rodzina na swoim. Niech się szambem obrzucają nawzajem ich sprawa. Perfidia i chamstwo wylewa się jednak z ekranu szczujni gdzie indziej, a raczej dotyka to innych. To, że Trzaskowski jest umoczony w jakieś molestowanie w ratuszu, to jest słabe raczej i bez szans powodzenia. No chyba, że tak jak kościół katolicki ma swoich pedofilów, być może i Kurski tym tematem uderzy w Trzaskowskiego, lecz musiałby jakoś wytłumaczyć, dlaczego Ziobro nie walczy z pedofilią kościelną, więc tez uderzył by w swojego. Kurski ma inny plan.Plan najbardziej obrzydliwy z obrzydliwych. Normalny człowiek by tego nie zrobił, no, ale szef kurwizji nie takie rzeczy już robił.

TVPiS gdy nie może uderzyć prawdą, realnością i rzeczywistym stanem, sięga po chamidło najgorsze. Uderza w bezbronnych, niewinnych czyli w dzieci. Już początek szczujnia zrobiła. Wygenerowała, że dziecko nie było u komunii. No właśnie, nie było, czyli być może trzeba go wykluczyć ze społeczeństwa. Być może to nie człowiek jak w przypadku LGBT. Przecież tylko ochrzczony, będący u komunii, wybierzmowany i z katolickim ślubem, to prawdziwy Polak. Kto tego wszystkiego nie ma, jest nie-człowiekiem. Nie zasługuję na szacunek i traktowanie go jako człowieka a tym bardziej Polaka. Takie będzie przesłanie i narracja wylewająca się z szczujni. Prawdziwy katolik i Polak, to mający wszystkie katolickie obrzędy za sobą. Musi je zaliczyć i godnie przestrzegać. 

Gdybym tego oczekiwał, gdybym liczył, że takie szambo wyleję się z kurwizji, dostosowałbym się do poziomu tych pseudo dziennikarzy Kurskiego. Wiem, że to nastąpi, tak samo jak wierzę, że Duda przegra. Gra dziećmi to najgorsza perfidia. Brutalizowanie wizerunku dziecka przeciwnika to nie cios poniżej pasa, to utrata człowieczeństwa. Tylko ostatnia kanalia robi takie rzeczy. Tylko ostatni barbarzyńca pozwoli sobie atakować przeciwnika poprzez dzieci. Już Duda pokazał, że jest pozbawiony empatii, gdy przekazał Kurskiemu miliardy, zamiast ratować onkologię dziecięcą. Czekam jednak czy Kurski sobie na takie uderzenie pozwoli. Jeśli tylko wyleje te szambo, obleje nim sam siebie, bo jak wiadomo, rozwodnik jest za automatu wykluczony z kościoła. A jeśli rozumując samego Kurskiego, Polak to katolik. Wierny ślubom kościelnym. Przykładny mąż pierwszej żony. No Jacuś, bez pierwszej komunii to zło, a ty jako rozwodnik, kim jesteś?

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka