7 obserwujących
913 notek
197k odsłon
  241   0

Szczepionki tylko dla władzy.

Takiego kretynizmu świat nie słyszał. Morawiecki już nie kłamie i oszukuję, on w sposób perfidny i barbarzyński łże. Łże wykorzystując tragedię Polaków, depcząc przy okazji cierpienia, ból i smutek. On przekroczył w dniu dzisiejszym linie przyzwoitości, człowieczeństwa.

Pamiętamy, miały być tysiące mieszkań, miliony samochodów, przekop Kaczyńskiego, największe lotnisko na świecie, tani prąd, służba zdrowia miała wyjść z zapaści, dostęp do szybkiego internetu w całej Polsce, stocznie miały być reaktywowane, emerytury wysokie, pensję na poziomie Niemiec, obiecał państwo bez afer i korupcji, szczepionki na grypę dla każdego Polaka, w szczególności dla emerytów. A co mamy?

Kilkadziesiąt mieszkań, dodatkowe miliardy na fanaberie Kaczyńskiego, lotnisko ma być mniejsze niż obecne Okęcie, prąd najdroższy w Europie, służba zdrowia w agonii, czarne plamy internetu, stocznie zbankrutowały, emeryci dostaną po 70 zł podwyżki, bezrobocie najwyższe od 7 lat, korupcja goni korupcję, nie ma dnia bez afer, czy to Sasina, Glapińskiego, Kaczyńskiego, Szumowskiego, Karczewskiego, Kuchcińskiego, Dudy, Macierewicza no i na koniec szczepionki na grypę. Tutaj tylko władza i ich funkcjonariusze, fanatycy, rodzina, znajomi, koleżanki i koledzy, kochankowie i nieślubne dzieci, wykorzystali fakt dostępu do szczepionki. 

Jednak Morawiecki ostatnio poszedł dalej. W perfidny sposób ogłosił, że kupi ponad 20 milionów szczepionek na covid. Praktycznie jak się wyraził, on już prawie to załatwił. Stoi pierwszy w kolejce i w tym roku Polaków zaszczepi. Takiego kłamstwa perfidnego świat dawno nie słyszał. Tylko żeby jakoś zamazać swoje indolencje w walce z pandemią oszukuję, łże perfidnie, że załatwi Polakom szczepionki. To wręcz barbarzyńskie zachowanie.

Do czego się jeszcze posunie ten człowiek. Do jakiego kłamstwa i oszustwa jest jeszcze zdolny. Jak widać nie ma dla niego żadnej świętości. To człowiek który posunie się do wszystkiego i zrobi wszystko, żeby zadowolić swojego pana i władcę i być przy korycie jak najdłużej. Morawiecki obiecuję i daje nadzieję, chociaż ma pełną świadomość, że z góry oszukuję, łże i kłamie. Taka ilość szczepionek to tylko tępa i barbarzyńska propaganda. To bezczelne oszustwo. No cóż można się spodziewać po człowieku, który swoje istnienie w polityce naznaczył i naznacza samymi kłamstwami i oszustem. 

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka