7 obserwujących
1219 notek
277k odsłon
  553   1

Krew na rękach Kaczyńskiego.

Nienawiść totalna do kobiet Kaczyńskiego powoduję, że one umierają tylko dlatego, że ten facet ma wstręt do kobiet i dzieci. Ostatni przypadek jest najbardziej jaskrawym przykładem, że jest wyobcowany ze wszelkich uczuć i empatii. Można się prześcigać w określeniu tej tragedii. Jednak sprawa jest prosta i konkretnie trzeba to nazwać. Dzisiaj w Polsce doszło do morderstwa. Zamordowana została kobieta i jej dziecko. Tak bronią nienarodzonych dzieci, że pozwolili swoimi ustawami zamordować dziecko w łonie matki. jaka jest to perfidna hipokryzja, że dopuścili do takiej sytuacji. Oczywiście w tym momencie zgodnie z ich prawem barbarzyńskim kobieta w ogóle się nie liczyła. Miał umrzeć i umarła. Tak chciała Przyłębska, Godek no i oczywiście Kaczyński.

Kaczyński swoimi decyzjami zaczyna mord na kobietach. Pokazał swoje prawdziwe obliczę totalnego despoty, tyrana. W imię zachowania władzy jak widać gotów jest do czynów barbarzyńskich i perfidnych. Chcę za wszelka cenę utrzymać się przy władzy, bo to tylko trzyma go przy życiu. Poświęcając inne życie, chce sam żyć, trwać i istnieć. On sobie zdaję sprawę, że sondażowo jest już poza władzą, chce więc do siebie przyciągnąć elektorat idiotów i kretynów. Ta banda morderców, którym śni się średniowiecze oczekuję krwi i śmierci. W zamian odda swój głos na Kaczyńskiego. To samo jest w przypadku debili antyszczepionkowych. Polacy umierają w setkach, tysiące zarażonych a Kaczyński udaję, że nic się nie dzieję. Nic nie robi, żeby zahamować rozwijającą się czwarty rzut pandemii. Dla zysku, dla kilku procent Kaczyński morduje swoimi decyzjami i jej brakiem setki Polaków i Polek.

Jakim trzeba być barbarzyńcą, sadystą i despotą, żeby nie zauważyć, że ludzkie życie jest najważniejsze. Jego postawa świadczy tylko o jednym, po trupach do celu. Na cierpieniu i krzywdzie buduje swoje chore dobre samopoczucie, jego ego spija krew niewinnych. To co się teraz dzieje i co najgorsze, będzie lawinowo wzrastać to swoiste ludobójstwo. To mordowanie narodu polskiego. Kaczyński przejdzie do historii nie jako dyktator, ale ludobójca. Ma krew na rękach i już tego nie zmyje. Hańba ci Kaczyński, hańba po wsze czasy. 

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale