7 obserwujących
1213 notek
274k odsłony
  24   0

Rocznica mordu politycznego.

Dzisiaj przypada rocznica zamordowania Pawła Adamowicza. Mord polityczny, który do tej pory nie został wyjaśniony jest czarną plamą na wizerunku Kaczyńskiego i jego funkcjonariuszy. W szczególności największą odpowiedzialność ponosi Kurski i jego pan z Nowogrodzkiej. Kurski dostarczył odpowiednie narzędzie a Kaczyński to zaakceptował. Ich barbarzyńskie zachowanie a raczej brak reakcji na totalną nienawiść jaka się wylewała z kurwizji, pokazuję, że dla nich zaakceptowanie morderstwa jest jak splunięcie.  Szczególną perfidia wykazał się Kaczyński, który nawet nie miał w sobie dozy empatii, żeby minuta ciszy upamiętnić pamięć zamordowanego Adamowicza w sejmie. Tą postawą dał do zrozumienia, że można niszczyć ludzi, aż do skutku, czyli do śmierci. 

Kurski razem ze swoimi najemnikami dali do ręki nóż szaleńcowi. Barbarzyńska  nagonka, polowanie na Adamowicza, żonę, dzieci trwała przez długie miesiące. Z każdym dniem przybierała na bardziej na sile, bardziej brutalniej, chamsko i perfidniej. Zaszczucie totalne jak za najgorszych stalinowskich czasów. Ten barbarzyński obraz morderca odebrał jako przesłanie, że może zabić i poczuć się bezkarny. Wszak Kurski i jego banda mordowała każdego dnia Adamowicza w swojej szczujni. Jak dzisiaj widać, jak myślał tak i stał się jak na razie bezkarny. Mało tego, jak słychać, śmieje się w twarz zamordowanemu. Można odnieść wrażenie, że poczuł się na swój sposób władzy bohaterem. Nawet jego matka już go całkowicie rozgrzeszyła, wmawiając wszystkim, że tak naprawdę to on jest ofiarą. Perfidia totalna, pomieszana z kretynizmem i podłością. 

Pamięć o Adamowiczu musi być przypominana na każdym kroku. Ten mord na zlecenie nigdy nie może być zapomniany. To priorytet dla nowej władzy, żeby rozliczyć przede wszystkim Kurskiego i jego najemników. To oni są wspólnikami mordercy, to oni dali mu do ręki narzędzie, które nie zawahał się użyć. Rozliczyć i surowo, bez jakiejkolwiek amnestii ukarać. Bezwzględnie i stanowczo, konsekwentnie na długie lata izolować w więzieniu. Tam jest ich miejsce. Mordowanie poprzez zaszczucie, hejt, nienawiść, kłamstwa, oszczerstwa to faszyzm współczesny. Faszyzm medialny. 

Pawle, pamięć o Tobie będzie istniała po wsze czasy. Nigdy nie zapomnimy i chcemy dać Ci pewność, że rozliczymy wszystkich, którzy doprowadzili do Twojej śmierci. Nie może Twoja tragiczna śmierć zostać zapomniana, bo tego wymaga ludzka empatia. Ludzkie uczciwe zachowanie. Tylko ktoś wyzuty z ludzkich odruchów może myśleć inaczej. 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale