7 obserwujących
1219 notek
277k odsłon
  73   1

Co Kaczyński zrobiłeś Polsce?!

Kaczyński nie tylko doprowadził do zniszczenia podstaw demokracji w Polsce. On doprowadził do totalnego ubóstwa Polaków. Nie wszystkich, bo istnieje swoista kasta pseudo Polaków, którzy żerują jak hieny, wysysają setki milionów z majątku Polski. Oni się nie uwłaszczają, oni w sposób perfidny i chamski biorą wszystko co się da bez opamiętania. Kasta oligarchów Kaczyńskiego taka sama jak u Putina. Miliarderzy, którzy swoje majątki poukrywali w rajach podatkowych. Dobitnie to widać po ich oświadczeniach majątkowych. Z owych oświadczeń wynika, że zarabiając rocznie miliony, są zadłużeni, wręcz są biedakami. Kredyt i to nie jeden, domy, mieszkania zadłużone, jakieś marne, stare samochody. Działki warte grosze. Jednak tylko idiota, wyborca, fanatyk pisowski może się na takie bezczelne oszustwa nabrać. Prawdziwy Polak wie, że zarabiając miliony, od ponad siedmiu lat, nie można tych milionów tak po prostu przejeść. 

To, że oligarchom Kaczyńskiego żyje się wyśmienicie widać gołym okiem. Paniska pełną gębą, butni, bezczelni i chamscy, mający wszystkich za nic nie warty pomiot ludzki. Śmieją się w twarz i plują pogardą na innych, którzy dzisiaj żyją w totalnej biedzie. Tak, już dzisiaj emeryci i nie tylko żyją w nędzy. A jak wiadomo co już sama mafia Kaczyńskiego ogłasza, może być jeszcze gorzej. I wcale nie trzeba oczekiwać nowego roku, żeby nastąpiła jeszcze większa bieda. Tego roczne podwyżki energii, gazu, węgla jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa. Prognozy rządowe, które wypływają jakby od niechcenia, pokazują skalę niewyobrażalna dla zwykłego Polaka. 

Ciekawym zjawiskiem patologicznym jest fakt, ze istnieje jeszcze cały czas mocna, kretyńska grupa idiotów, którzy bardzo chętnie głosują w sondażach na starca z Nowogrodzkiej i jego oligarchów. Ta banda idiotów w swoim fanatyzmie nie zauważa chyba, że są tylko podnóżkiem dla starucha. On ma gdzieś wszystko i wszystkich, żyje w swoim chorym świecie nienawiści, narcyzmu i hipokryzji. Dla niego jego wyborca to mięso armatnie, które gdy będzie taka potrzeba, wyśle na ulicę, żeby za wszelką cenę utrzymać władze. Jak u Putina tak i w Polsce są kretyni wierzyć we wszystkie łajdactwa i oszustwa. Putin i Kaczyńscy to tacy sami despoci, blizniacy. Wyborca Kaczyńskiego za przysłowiowe srebrniki jest zdolny do zaakceptowania całej tej pisowskiej patologii. To nic, że w zaciszu domowym, narzekają na drożyznę, marudzą, że nie starcza im emerytury, że dodatkowe emerytury, czy wszelkie dodatki w formie plusów, to tylko kropla w domowym budżecie, jednak głośno na zewnątrz z pianą na mordą krzyczą, że żyję im się najlepiej na świecie. Atakują tych wszystkich co mają inne zdanie. Im trzeba życzyć wszystkiego najgorszego. Niech żyją w swoim chorym świecie fanatyzmu, nie żyją w totalnej nędzy i ubóstwie. Jeśli według nich jest  tak pięknie, to widać, że żyją w innym świecie, są innymi obywatelami, nie patriotami. 

Co Kaczyński zrobiłeś z Polską?! Takie ubóstwo i nędza były za Piłsudzkiego z po drugiej wojnie światowej. Takiej skali nędzy jak w Polsce nie ma w żadnym kraju europejskim. To wręcz spotyka się w jakiś dzikich bananowych państwach. Gdzie tylko nie liczni żyją w luksusach a reszta w totalnej biedzie. Kaczyński czy tak postępuje prawdziwy Polak? Już jest tragicznie a za chwilę będzie wręcz dramatycznie. W swoim perfidnym myśleniu, wiesz, ze nikt nie wyjdzie na ulicę manifestować swoje niezadowolenie. To nie to pokolenie, które przelewało krew na ulicach za czasów Gomułki czy Gierka i Jaruzelskiego. Dlatego żyjąc w swoim świecie, gdzie mając wysoką emeryturę, gdzie za nic nie płacisz, cała ta Polska bieda jest ci obca. Wręcz zaklinasz rzeczywistość, łżesz że jest pięknie i cudnie. Myślisz, ze czeka cię za to wszystko bezkarność? Masz rację, bo wiesz też że za wszelką cenę nie oddasz tej swojej patologicznej władzy. Zrobisz wszystko, pójdziesz po trupach, żeby utrzymać ten swoisty komfort i dobre samopoczucie. 

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale