5 obserwujących
305 notek
92k odsłony
167 odsłon

Pedofilstwo pisowskie.

Wykop Skomentuj4

To co wyprawiają pisowscy w sprawie pedofilii kościelnej już jest nie tylko groźne, co alarmujące. Oto niejaki Leguto ogłasza publicznie, że molestowanie dwunastolatka to żadne pedofilskie zachowanie. Strach było tego słuchać, zrozumienia i logiki żadnej, wręcz otwarte poparcie dla zbrodniarzy pedofilskich. Powiedział to facet co cały czas ma na ustach boga, jest wręcz święty w swoim zachowaniu, a tu stoi i broni zwyrodnialców. Co musi siedzieć w tej chorej głowie, żeby molestowanie dziecka dwunastoletniego uważać za nic znacząca rzecz. Jak trzeba upaść moralnie dając rozgrzeszenie dla takich zachowań. To już nie jest wstyd, to hańba i obraza dla tych wszystkich, którzy ucierpieli i cierpią, przezywając traumę molestowania.

Drugim znaczącym osobnikiem jest prokurator komunistyczny Piotrowicz. Wypowiadając kiedyś słowa w obronie księdza pedofila, teraz wszystkim uświadamia, że każdy jest idiotą rozumującym, że to co wszyscy słyszeli było laurką dla pedofila. Tak naprawdę nic się nie stało i on ma czyste sumienie, przecież ksiądz tylko "ciumkał" a nie molestował. Zero jakieś refleksji, zero zastanowienia się i pokory, zero empatii i powagi sytuacji. Zero wszystkiego.

PiS zdaje sobie sytuacje, że jeśli nie będzie bronił księży pedofilii, narazi się na gniew funkcjonariuszy kościelnych. Z ambony może popłynąć sygnał, żeby taki czy owaki pisowiec, który chce rozliczenia i ukarania zbrodniarzy w koloratkach, nie miał żadnych szans na wygranie wyborów. Siła kościoła jest w tej kwestii tak ogromna, że pozbawieni takiej niełaski przyszli chętni chcący gdzieś w czymś startować, schowają swoje sumienie głęboko i nie tylko będą ich bronić, co zrobią wszystko aby ich chronić.

Trwa pisowski teatr w obronie pedofilii w kościele polskim. Kurwizja robi wszystko, żeby wykazać, że zbrodnia pedofilska w kościele to raptem margines lub nawet promil takich zachowań w Polsce. Obwieszcza różnymi wykresami, że najgorsi są zwykli robole, murarze. Ludzie od ciężkiej fizycznej pracy. Wtóruje niezawodny komentator Jaki, który oskarżając murarzy daje świadectwo swojej inteligencji. Jeszcze dalej poszedł przypadkowy premier Morawiecki, który obwinia cały ten syf pedofilski w kościele życiem w komunizmie. Zero potępienia, jest wręcz oskarżanie innych. 

Całe zachowanie PiSu w sprawie pedofilii kościelnej, trudno inaczej nazwać, jak namawianie do takich zachowań. Przecież rozgrzeszenie, które oni wydają jest przyzwalaniem i akceptowaniem. Nic nie zmieni zaostrzenie kar, póki nie pójdzie jasny sygnał, że pedofilia w kościele polskim jest, istniała i istnieje. Przekaz musi być szczery i otwarty, bez żadnych zahamowań, po nazwiskach i to nie tylko tych zbrodniarzy, ale także ich obrońców co ich ukrywali. Póki nie będzie jasnego przekazu, komisji śledczej, wszyscy będą współwinni tych zbrodni.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka