6 obserwujących
600 notek
202k odsłony
206 odsłon

Korwin-Mikke, Hitler, Luter i tajemniczy las

Wykop Skomentuj2

 Poseł Korwin-Mikke zabrał głos podczas posiedzenia Sejmu, jakie odbyło się w czwartek, a które dotyczyło szczególnych rozwiązań służących realizacji ustawy budżetowej na rok 2020, czyli tzw. ustawy okołobudżetowej.
 W swoim przemówieniu nawiązał do Adolfa Hitlera. – Podatki za Hitlera były znacznie niższe i ludzi było stać – oznajmił. Zwracając się do posłów rzekł: „Wam jest wstyd, że gnębicie Polaków bardziej niż narodowy socjalizm. To jest hańba, że nakładacie na Polaków wyższe podatki niż Adolf Hitler”. https://www.tvp.info/46356661/korwin-o-hitlerze-braun-o-zydach-chodzi-o-podatki-i-bunkier-przy-cpk-wideo

  Trzeba szczerze powiedzieć, że Hitler był bardzo interesującym osobnikiem i przede wszystkim wzorcem dla dusz niespokojnych pragnących żyć inaczej. Wszyscy tu wkraczający poznają tajemnicę największego pomnika pozostawionego przez nazistów na obecnych terenach Polski. Salon24 jest jedynym miejscem, gdzie krótko opiszę to, co naukowcom, nawet najwybitniejszym, pochodzącym ze wszystkich kątów świata do łba by nie przylazło.

 Tak jak Korwin-Mike opowiada o Hitlerze, Hitler opowiadał o Martinie Lutrze. Bo Luter był jednym z największych antysemitów, wróg kościoła katolickiego i wegetarianin. Można powiedzieć, że idealny odbiciem Lutra są współcześni wegetarianie, antysemici i krytycy kościoła.

 Nie wypada cytować Lutra -„Kiedy chrzczę Żyda, chcę go poprowadzić na Most Łaby, powiesić kamień na szyi i zepchnąć go w dół i powiedzieć: Chrzczę cię w imię Abrahama”. (Przemówienia stołowe, nr 1795 *), bo protestanci jeszcze nie śpią, ale największymi czcicielami Lutra i jego widzeń są na terenie Polski różne aborcyjne bandy, wegetariańskie matoły i zwolennicy państwa Europa więc Luter cytowany jest na każdym kroku i powszechnie dostępny. Można ładnie powiedzieć, że duch Lutra i jego idee są namacalne.

   Powracam do Krzywego Lasu. Wpływ Lutra na psychikę i czyny Adolfa Hitlera był tak potężny, że Hitler postanowił upamiętnić Lutra w sposób niespotykany. Miejsce czci i pamięci wybrano staranie i w pobliżu wiochy Neu Zarnow (Nowe Czarnowo) Gemeinde Greifenhagen (powiat Gryfino) roku 1934 zasadzono 400 drzew, by uczcić Lutra.
   Wygięcie drzew i pielęgnację plantacji dokonał właściciel nieruchomości i czynny członek NSDAP. Wspaniała inicjatywa miała być ukazana 18 Lutego 1946 roku w 400 rocznicę śmierci wybitnego żydożercy. Pech czy inna cholera plany Hitlera pokrzyżowały i do odsłony największego pomnika w historii ludzkości nie doszło. Dlaczego wygięto drzewa, napiszę innym razem. 

© Artykuł jest chroniony prawem autorskim (prawa osobiste i majątkowe).

https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzywy_Las_(pomnik_przyrody)
Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale