Wirtualna Polska:
Janusz Palikot: Tusk chce, by doszło do zamachu
"(...)Uzasadnia swoją ocenę analizując zachowanie PO w ostatnim czasie. Chodzi m.in. o prowokację "Rzeczpospolitej" dotyczącą trotylu, kiedy to przez pół dnia nie reagowały na nią ani prokuratura, ani rząd, żeby - zdaniem Palikota - rozkręcić emocje Kaczyńskiego.
Później mamy Brunona K. i planowanie tak zwanego zamachu. To jest takie rozhuśtanie emocji na maksymalnej nucie, z cynicznym założeniem, że ze strony kogoś dojdzie do realnego zamachu czy próby zamachu - konkluduje.
Twórca Ruchu Palikota uważa, że w tej atmosferze absolutnej zawziętości uda się zachować poziom podziału strachu przed PiS i trzymania się Platformy. Jego zdaniem jest to taki rodzaj cynizmu, gdzie wkalkulowane jest nawet to, że dojdzie do zamachu i ktoś realnie straci życie..(...)"
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Janusz-Palikot-Tusk-chce-by-doszlo-do-zamachu,wid,15138882,wiadomosc.html
<script id="_wau6q4">var _wau =
<script id="_waumkc">var _wau = _wau || []; _wau.push(["dynamic", "3i6y8j7krw", "mkc", "c4302bffffff", "small"]);</script><script async src="//waust.at/d.js"></script>
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka