Jeśli ktoś lubi klimaty szamba, stałą obecność najbardziej prymitywnych internetowych trolli oraz ceni sobie opiekę emerytowanego cenzora z Mysiej to naszeblogi.pl są stworzone dla niego.

Jest taki mały, niszowy portalik blogowy należący do medialnego koncernu Sakiewicza nazywanym dla zmylenia przeciwnika "Strefa Wolnego Słowa". Słowo "wolnego" ma specyficzne znaczenie na naszeblogi.pl. Udzielające się tam trolle myślą wolno i wolno im używać najbardziej wulgarnego języka, takiego, że najgorszy menel zaczerwienił by się z zażenowania. Jest tylko jeden warunek - musi wielbić PiS, całym sercem wspierać banderowską Ukrainę, pluć ile się da na Rosję oraz popierać ludobójstwo w Gazie (tutaj rej wiedzie niejaki Grzegorz GPS Świderski, znany także na salon24 ze swoich odlotowych wpisów).
Czego tam nie ma? Jest plagiator koprofil niejaki @Tezeusz, znany tutaj jako @zdecydowany. Zdeklarowany kapuś ABW, denuncjujący systematycznie blogerów i komentatorów do ABW, czym się z dumą chwali. Jest inny troll, denuncjator blogerów do prokuratury, znany na salon24 jako Jozef-Londyn, oszczerca i fejkopisarz. Tutaj szczegóły jego dokonań: https://astra.neon24.net/post/152952,prowokacja-blogera
I tu: https://antykomunista.neon24.net/post/152964,kto-chce-psa-uderzyc-ten-kij-zawsze-znajdzie
Jest wielu innych trolli mniejszego płazu ale tych możecie poznać już na miejscu.
Jeśli lubisz ekstremalne doświadczenia "mendialne" wsród największych mend internetowych to naszeblogi.pl są wręcz stworzone dla ciebie. Tylko jedna rada - jeśli jesteś Polakiem to ukrywaj to, tam Polacy nie mają łatwo. Nie krytykuj zbyt nachalnie PiS i Kaczyńskiego. Nie krytykuj banderowców i polskiej roli "sługi Ukrainy". Pluj na Rosję i "putlera". Jeśli zastosujesz się do tych kilku zasad to przyjmą cię z otwartymi ramionami.
Inne tematy w dziale Rozmaitości