7 obserwujących
46 notek
84k odsłony
500 odsłon

Funkcjonariusze medyczni mordują w białych rękawiczkach...

Wykop Skomentuj14

Przeżyć w szpitalu

Rozpaczliwa walka rodziców o życie synka trwała od początku tego roku. Sprawa zyskała jako taki rozgłos głównie dzięki Wojciechowi Cejrowskiemu - bo media głównego ścieku to przemilczały. Dzisiaj warto zadać sobie pytanie, dlaczego nawet pomimo odzewu lekarza z zagranicy, który jasno deklarował, że może pomóc chłopczykowi nasi funkcjonariusze medyczni zdecydowali się mimo to uśmiercić dziecko? Lekarz ze Stanów miał przelecieć jutro i prawdopodobnie to zdecydowało o przyśpieszenia procesu uśmiercania...

Jak to się w ogóle stało, że funkcjonariusz medyczny, który - zanim zaczął wykonywać rozkazy urzędników - przysięgał, że będzie chronił życie i starał się je ratować dzisiaj bez żadnych skrupułów postanawia, że zamorduje niewinne dziecko? To co się stało dziś rano jest nie do wytłumaczenia... To szok. Ciężko w to uwierzyć, ale to się dzieje w stolicy naszego kraju!

Polski Alfie Evans

Sprawa, o której piszę dotyczy oczywiście małego Szymonka leżącego od końca stycznia w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Niekłańskiej w Warszawie. Jego przypadek jest bliźniaczo podobny do tego z przed roku Alfiego Evansa. Zarówno w przypadku małego Anglika jaki i Polaka najpierw służba zdrowia "zepsuła" dziecko szczepionką, a później, żeby to zatuszować zdecydowała się to dziecko zabić w białych rękawiczkach.

Do małego Alfiego zgłaszali się specjaliści z Włoch, którzy deklarowali pomoc maluchowi w swojej placówce. Wystarczyła TYLKO zgoda szpitala, ale to okazało się za dużo... Alfie miał umrzeć i umarł. W naszym polskim przypadku również była szansa na leczenie u lekarza ze Stanów Zjednoczonych, ale zanim ten zjawił się w naszym kraju funkcjonariusze medyczni podjęli dynamiczną decyzję o konsylium ws. dziecka. Zapewne bojąc się przybycia Amerykanina (który uważał, że zdoła mu pomóc) zdecydowali, że trzeba pozbawić życia Szymonka o wiele szybciej niż sobie zakładali.

Zresztą odkąd tylko Szymonek pojawił się w warszawskim szpitalu był traktowany jak "wentylowane zwłoki" - tak pozwalali sobie nazywać chłopczyka funkcjonariusze medyczni, którzy go przyjmowali. Pisałem o tym w lutym: https://www.salon24.pl/u/kazdyrokwiekszymrok/933582,walka-o-zycie-dzielnego-szymonka-vs-wentylowanie-zwlok

Halo Pan Ziobro! Halo Prokurator!

Wobec tak bezczelnego i okrutnego morderstwa na małym bezbronnym człowieku powinny zostać podjęte stanowcze kroki prawne. Do szpitala powinna wkroczyć prokuratura, aby zabezpieczyć wszelkie dowody w sprawie Szymonka. Nie wyobrażam sobie, żeby "lekarze", którzy zabili dziecko praktycznie na oczach rodziców nie ponieśli żadnych konsekwencji. Jeżeli jednak tak się stanie to nikt z nas nie będzie bezpieczny. Będzie można zabić każdego pod byle pretekstem, który akurat będzie najwygodniejszy do wytłumaczenia przed bandą urzędników.

Pan Ziobro zwykł angażować się w sprawy gdzie dzieje się jawna krzywda niewinnym ludziom, szczególnie jeżeli sprawcami są "lekarze". Zatem czekamy Panie ministrze na jakąś reakcję z Pana strony. Teraz jest potrzebna naprawdę!

To co się stało nie mieści się w żadnym moralnym kodeksie małp, a co dopiero ludzi, państwa prawa, czy wreszcie świata prawdziwych "lekarzy". Zabicie niewinnego dziecka nie może być bezkarne to raz, a dwa, nawet jeżeli chcą się wyłgać jakąś medyczną kazuistyką to nie mają prawa nic zrobić przy cudzym dziecku bez zgody jego rodziców!

Dziecko należy do rodzica, a nie do urzędników Państwowych. Koniec kropka. 

To co się stało trzeba jasno opisać:

Funkcjonariusze medyczni zamordowali z pełną premedytacją niewinne dziecko, które było zdane na ich wiedzę i wolę leczenia. Nie poinformowali rodziców o zamiarze podjęcia czynności, które doprowadziły do śmierci dziecka. Podjęli decyzję sami, bez zgody rodziców, a bez zgody rodziców - miałem do dzisiaj taką nadzieję - nie mieli prawa nawet Szymonka dotknąć.

Ten przykład jasno pokazuje, że ostatnie słowo w kwestii życia i śmierci polskich dzieci nie należy do rodziców, ale do urzędników państwowych. Czy tego chcemy?

Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo