0 obserwujących
2 notki
1354 odsłony
  381   0

Hipokryzja prawicy

 

Jest Pan przeciwny zdejmowaniu krzyży w szkołach i nawet sprzeciwia się Pan cenzurze w sieci. Szanuje to mimo że z większością tego co Pan pisze się nie zgadzam(oczywiście nie chodzi mi o cenzurę). Każdy może mieć swoje zdanie, ale...
... czy nie jest Pan hipokrytą?
Jestem ciekawy jak Pan nazwie kraj w którym:
Kabulski dziennikarz Kambaksz został skazany na 20 lat więzienia za bluźnierstwo. Ośmielił się on zadać trudne pytania o islamie jednemu z wykładowców.
Kolejny przykład: Abdul Rahman został skazany na karę śmierci za...
...przejście na chrześcijaństwo. Oczywiście po interwencji oświeconej UE uznano go za psychola i wydalono z kraju. Uzyskał azyl polityczny chyba we Włoszech.
Państwo w którym mąż może zabronić kobiecie wyjść z domu, pracować, uczyć się, albo jeśli odmówi seksu to po prostu zamknąć ją w domu i pozbawić jedzenia. Seksualne niewolnictwo. Legalizacja gwałtów?
Państwo w którym są tolerowane plantacje maku na opium.
Państwo w którym międzynarodowi obserwatorzy mają wątpliwości co do demokratycznych wyborów.
Jak dla mnie to państwo które należy potępiać tak samo jak np. Białoruś. Łamanie praw człowieka nie może być respektowane, ale jak nazwać polityków którzy chronią dygnitarzy tego nieludzkiego państwa?
Na pewno nie ludźmi, którzy przestrzegają chrześcijańskiej etyki(czyżby Jarosław Kaczyński mówił że tylko na etyce chrześcijańskiej powinno się opierać państwo?) i walczą z fanatykami religijnymi. Chyba że walka z fanatykami wspierając innych jest OK. Bo są ,,nasi" i ,,oni".
Jak nazywa się to państwo o którym tyle napisałem?
To Afganistan.

Parafrazując słowa znanego przeciwnika wojny w Afganistanie Rona Paula:

Zobaczmy czy to dobrze rozumiem: nie możemy akceptować braku poszanowania praw człowieka na Białorusi. No jak ten Łukaszenko może się tak zachowywać, a potem wyruszamy na wojnę, broniąc kraju gdzie pluje się na prawa człowieka. Tracimy te wszystkie istnienia promując demokracje i walcząc z radykałami…
W Afganistanie.

Więc- co się tutaj dzieję?
Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale