68 obserwujących
144 notki
424k odsłony
  564   0

Dziękuję Panie Prezydencie. Obudziłeś Ruch Obrońców Krzyża!

Głupiej już nie można !  Prezydent Rzeczpospolitej zachowuje sie niczym partyjny aparatczyk z czasów PRL-i, któremu przeszkadzał Krzyż Nowohucki, bo przy nim gromadzili się wierni. Jeśli Unia Europejska kwestionuje prawo do publicznego prezentowania symbolu całej kultury judeo-chrześcijańskie. Jesli  Norbert Maliszewski godzi się proponując budowę pomniku z wraku samolotu ( wpierw części trzeba by odzyskać i zbadać!)  ze krzyż nie jest symbolicznie neutralny, to znaczy, że pora umierać !

Za Krzyż oczywiście ! Czas na Krucjatę. Czas na obronę imponderabiliów Naszej Judeo-Chrześcijańskiej Kultury. Dziękuje Ci Panie Prezydencie. Obudziłeś Ruch. Ruch, który zmiecie podobnych Tobie.

A zatem. Łączmy się. Na razie tworzę grupę na Facebooku. Nieco przewrotnie nazywam ją Krzyżacy. Nie, nie Krzyżowcy. Krzyżacy. Niech będzie znakiem pojednania polsko - niemieckiego, francuskiego, flamadzkiego. Niech będzie murem przeciw ciągnacym z Azji sługom Antychrysta

Zwycięzymy. Tak jak Obrona Krzyża Nowohuckiego zaprowadziła Karola Wojtyłę na Stolicę Piotrową. Broniąć Krzyża na Krakowskim Przedmieściu odzyskamy Polskę !!!

Krzyżacy -  To obrońcy Krzyża. Ci, którzy nie pozwolą by w Polsce był on traktowany jako symbol nacechowany ideologicznie. 

Ci, którzy staną murem w obronie krzyża spontanicznie postawionego na Krakowskim Przedmieściu. To, Ci, co będa go wznosić, budować, na niebie kreślić.

Krzyżacy to obrońcy polskości naszej Ojczyzny od Tatr po Mazury. To Ci, co wiedzą, powtarzaja za Mickiewiczem 

Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem – Polska jest 

Polską, a Polak Polakiem

 

Zapraszam zatem na Facebook. A w konsekwencji, jak będzie trzeba na wartę pod prezydenckim pałacem.

 

 

Lubię to! Skomentuj40 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale