Tatanka Jotanka Tatanka Jotanka
24
BLOG

Ostrzegam! Nie jedz z psem do Kłodzka!!!!

Tatanka Jotanka Tatanka Jotanka Polityka Obserwuj notkę 2


Dopóki tam w koryto miastowe, zanurza ryje patologia PO ,nie wjeżdżajcie z psem ,zwłaszcza z suczka ,bo może mieć małych peowców, co będzie zgubne nie tylko dla Kłodzka!

Jak będziesz w ratuszu, pytaj ilu tam jest parowców i czy wszyscy zboczony z odrażającej zbieraniny putinowca Tuska ,zostali wyłapani. To nie są zżarty ,bo jak sie rozochocą to i putinowca Tuska prze...bia!

A wówczas będzie ogromna żałoba w kraju zbrodniarzy i złodziei.

 Powinniście podziwiać putinowca Tuska ,który potrzebował 10 lat ,żeby zauważyć ,ze w jego odrażającej bolszewickiej zbieraninie są gwałciciele psów i dzieci!

Ale tylko dlatego ,ze jest umysłowo lotny jak chuligan Zurek i Zielinska!

Dlatego tych gwałtów na własnych dzieciach  peowcow ,jest winien prezydent Nawrocki i cały PIS,tak jak Trump cen paliw  a rolnicy,  ze w łapówkarskiej UE siedzą bolszewiccy złodzieje pod wodza starej lapowkary!!

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (2)

Inne tematy w dziale Polityka