318 obserwujących
2286 notek
2324k odsłony
1379 odsłon

Szykuje się kolejna akcja TVN24 i GW?

Wykop Skomentuj23

Jak donoszą media, z dobrze poinformowanych źródeł wiadomo, że już wkrótce zapadną w prokuraturze decyzje w sprawie ekshumacji ofiar tragedii smoleńskiej. Cóż za pośpiech, przecież minęło dopiero kilkanaście miesięcy od tragedii z 10 kwietnia 2010 roku?

Dziś to nie jest już żadna wiedza tajemna czy kłamstwa oszołomów i moherów. Wiadomo, ponad wszelką wątpliwość, że nie otrzymaliśmy od ruskich protokołów z sekcji zwłok. Oczywiście, jeżeli już coś tam ruscy przysłali to nie odpowiada to temu, co cywilizowany świat uznaje, jako udokumentowaną autopsję.

Wiemy już także, że w tej sprawie dopuszczano się w Moskwie ordynarnych fałszerstw i kłamstw. Ostatnie zaś doniesienia o błędnej identyfikacji ofiar w przynajmniej trzech przypadkach to kolejny skandal.

Nie będę się już znęcał i rozpisywał nad minister Kopacz, choć wychodzi na jaw kolejne jej łgarstwo, co do perfekcyjności procesu identyfikacji. Ta baba jest już dla mnie tylko kompletnym moralno-etycznym zerem i dnem.

Ruska jurysdykcja nad polskimi trumnami okazała się ważniejsza niż polskie prawo, a banda prokuratorskich sługusów i tchórzy poprzebieranych w mundury przez wiele miesięcy łamała prawo bojąc się naruszyć tego, co ruscy zaplombowali.

Polskie prawo mówi wyraźnie i nie pozostawia żadnych wątpliwości, że:

Na mocy prawa, sekcji powinny zostać poddane zwłoki:

niemowlęcia,

kobiety w ciąży i połogu,

chorego, który zmarł przed upływem 12 godzin od przyjęcia do szpitala lub w drodze do niego,

wszystkie przypadki śmierci gwałtownej

Tu zginęła elita narodu i nikogo specjalnie nie zainteresowało, co było przyczyną poszczególnych zgonów.

Jest jeszcze i taka możliwość, że podobnie jak z premedytacją wyczekiwano na degradację tego, co zostało z tupolewa, tak czekano również z rozkazu Kremla tyle miesięcy na rozkład tkanek miękkich ofiar drugiego Katynia.

Zabawię się teraz w wieszcza i zapowiem wielką ogólnopolska akcję Gazety Wyborczej i TVN24 pod tytułem „zostawcie zmarłych w spokoju”, „nie zakłócajcie im wiecznego odpoczynku”.

Za chwilę w struny ludzkiej wrażliwości, etyki, moralności i wiary chrześcijańskiej uderzą zjednoczeni jak zwykle dyżurni eksperci, począwszy od profesora Jana Hartmana po księży patriotów z duszpasterzem środowiska z Wiertniczej, księdzem Kazimierzem Sową na czele.

Znowu do boju salon pogoni tych wszystkich etatowych sygnatariuszy listów otwartych tudzież zbiorowych z Korą, Hołdysem i innymi komediantami zwanymi w III RP artystami.

Kto wie czy wstępniaka w Wyborczej nie walnie sam Adaś? Wszak to wzór wrażliwości i to tej typowo polskiej.
 

Wykop Skomentuj23
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale