Piszę, czytam, analizuję
"Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd. Z prądem płyną śmiecie" - Zbigniew Herbert
17 obserwujących
65 notek
151k odsłon
678 odsłon

Co ma feministka w miejscu mózgu?

demotywatory.pl
demotywatory.pl
Wykop Skomentuj7
W świecie powszechnego postępowego zidiocenia wydaje się, że niewiele może już człowieka zdziwić. A jednak... Jeśli posłuchać wycia rozmaitych feministycznych fanatyczek, skóra cierpnie i pusty śmiech ogarnia zarazem. Czasami odnoszę wrażenie, że feminizm wymyślono tylko po to by ostatecznie skompromitować ideę praw kobiet i kobiety jako takie w ogóle.

Feministki dzielą się na dwie grupy: pierwszą stanowią bogate i wpływowe kobiety ze świecznika organizujące jakieś groteskowe "kongresy kobiet" gdzie zapraszany jest niejaki Kijowski, słup stojący na czele Komitetu Obrony Dochodów i naczelny alimenciarz Polski "otwartej i tolerancyjnej". Drugą grupę tworzą pożyteczne idiotki z niższych szczebli urabiane przez grupę numer jeden. Te w swej głupocie faktycznie wierzą w "ucisk" kobiet przez świat męskich samców i walczą o wyzwolenie się spod tzw. męskiej dominacji. Jak to zawsze w świecie polityki, pożyteczni idioci sterowani przez rozmaitych strategów są mięsem, elementem niezbędnym dla powodzenia każdego polityczno - ideologicznego projektu.

Weźmy choćby słynne parytety czyli ustawowo zadekretowane 35% płci pięknej w wyborach, na listach partyjnych, w rozmaitych instytucjach itd. Czyż nie jest to dosyć dobitny przykład traktowania kobiet niczym istot głupszych i gorszych od facetów? Tak debilne projekty traktują panie jako zbyt durne by mogły na równi konkurować z facetami więc trzeba je do tego nakłonić ustawowym batem. A jeśli np. w danym okręgu nie znajdzie się 35% chętnych? Nakłonimy kobiety siłą? Czy nie jest to czysta aberracja? Czy taka choćby Margareth Thatcher potrzebowała parytetowych idiotyzmów by zostać trzykrotnym przywódcą Wielkiej Brytanii? A była to kobieta, której większość facetów do pięt nie dorastało.

Nie wspominając już o tym, że feminizm stanowi jeden z podstawowych elementów zachodniego projektu inżynierii społecznej, która dąży do zrujnowania naszej łacińskiej cywilizacji i zastąpienia jej (po nieudanym eksperymencie zwanym komunizmem) nową formą dyktatury. Stąd te wszystkie histeryczne wrzaski o "prawach" gejów, kobiet, mniejszości oraz nobilitowanie genderowego bełkotu do miana "dyscypliny naukowej" (płeć jako twór kulturowy a nie biologiczny... czegoś takiego nie powstydziłby się nawet sowiecki "uczony" Trofim Łysenko). Cała ta ideologiczna zaraza zdążyła już ogarnąć naszą rzeczywistość do tego stopnia, że w Polsce skazano drukarza za odmowę wykonania usługi dla towarzystwa z LGBT. O Zachodzie i panującym tam postępowym terrorze nie mówiąc. Ale to temat na zupełnie osobną opowieść.

Jeśli ktoś uważa, że piszę zbyt ostro, niech sobie tylko posłucha paru wyjątkowo opętanych ekstremistek. Oto próbki.

1. "W Polsce kobiety są prowadzone na rzeź" - Manuela Gretkowska.

2. "Polska jest projektowaną ubojnią kobiet, rzeźnią" - znów Gretkowska.

3. "Polki są mięsem armatnim Watykanu" - jeszcze raz Gretkowska. 

4. "Nie znoszę porównywania kobiet do zwierząt ale też nie pojmuję dlaczego ma to być degradujące i poniżające" - Kazimiera Szczuka.

5. "Proporcja mężczyzn musi zostać zredukowana do 10% rasy ludzkiej" - Sally Miller Gearhart.

6. "Wszyscy mężczyźni są gwałcicielami" - Marylin French.

7. "Heteroseksualny stosunek jest czystym wyrazem męskiej obrazy wszystkich kobiet" - Andrea Dworkin.

8. "Chuj w erekcji to jedyny pion moralny faceta" - Gretkowska raz jeszcze.

9. "Małżeństwo konstytuuje kobiece niewolnictwo" - Sheila Cronin.

10. "Jeśli ktoś nie spał z osobą tej samej płci to skąd wie, że by tego nie lubił" - Magdalena Środa.

Do jakiego stopnia zdążyliśmy już zgnić jako społeczeństwo niech świadczy jeszcze i to, że parę miesięcy temu zasłynęła na całą Polskę jedna celebrycka feminazistka, niejaka Natalia Przybysz, która szeroko chwaliła się w mediach aborcją bo miała... za małe mieszkanie dla trójki dzieci (!!!) a potem została za to... nagrodzona jakimś tytułem przez znaną bandę medialnych zaprzańców i degeneratów z Gazety Wyborczej czyli medium działającego od zawsze przeciwko Polsce. Jeśli nasza rzeczywistość nie przerosła już wyobraźni Kafki, Mrożka i Gombrowicza razem wziętych to jak to inaczej określić?

Jeśli ktoś zna historię ludzkiej cywilizacji to wie, że każdy upadek i każda katastrofa poprzedzone były albo wojnami albo jakimiś szaleńczymi projektami ideologicznymi, zidioceniem całych społeczeństw oraz zupełną moralną degeneracją. Dziś  dodatkowo ustrojoną w szaty "demokracji" i "tolerancji", sprowadzonych do stanu karykatury. Większość tolerancjonistów nie jest bowiem w stanie odróżnić poszanowania mniejszości od krzykliwego dyktatu narzucanym przez te mniejszości milczącej większości. Byle popapraniec na jakimś "marszu równości" może naszczać na chrześcijański krzyż i włos mu z głowy za to nie spadnie ale jego obrazić nie wolno bo można wylądować przed sądem za "mowę nienawiści". Dożyliśmy czasów... We Francji pewnego adwokata z Lille skazano na dwa lata za to iż powiedział, że homoseksualizm jest sprzeczny z prawami natury. Bolszewicka demokracja zachodnia zatriumfowała w całej swej krasie!

Szczerze zazdroszczę feministkom. Jako istoty niezmiernie rzadko widujące się z rozumem muszą być najszczęśliwszymi bytami na ziemi. W myśl zasady, że tylko skończony idiota jest człowiekiem w pełni szczęśliwym. 

Trzeba bardzo nienawidzieć kobiet by napuszczać na nie feministki bo one z gębami wypełnionymi podniosłymi bredniami nikim tak bardzo nie gardzą jak kobietami nie podzielającymi ich światłych "przekonań".
Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo