Blog
Let's all do the Poznan
kolumb855
kolumb855 Kontestator z Pyrlandii
6 obserwujących 156 notek 120564 odsłony
kolumb855, 2 czerwca 2017 r.

Ekstraklasa 37. kolejka, czyli wszystko już rozstrzygnięte?

1040 116 0 A A A
Pozamiatane, czy może jednak jakaś niespodzianka?
Pozamiatane, czy może jednak jakaś niespodzianka?

Tydzień czy dwa temu pisałem o statusie quo w top 4 i że prawdopodobnie tak już zostanie do końca. Wygląda na to, że te słowa właśnie ciałem się stają. Teoretycznie mamy do czynienia z najbardziej emocjonującym finiszem od lat, w ostatniej kolejce top 4 gra ze sobą i każda z czterech czołowych drużyn ma realne szanse na tytuł, a jednak wydaje mi się, że wszystko jest już pozamiatane i kolejność czołowej czwórki już się nie zmieni.

Nie ukrywam, że chciałbym się mylić. Wcale mi się obecny układ tabeli nie podoba i w obu meczach na szczycie, zarówno tym w Warszawie, a szczególnie tym w Białymstoku, kibicuję klubom przyjezdnym! :)

Kto zleci razem z Ruchem? Mam tu problem, z jednej strony od lat kibicuję Arce, z drugiej w Łęcznej grają głównie byli piłkarze i sympatycy Lecha. Po ostatnim numerze Siemiaszki sympatie w kraju są zdecydowanie po stronie Górnika.

Łęczna gra ze zdegradowanym już Ruchem i powinna bez trudu wygrać, z drugiej strony Arka gra z mocniejszym od siebie, ale zaprzyjaźnionym Lubinem...

Trochę mi Łęcznej szkoda, jej gra jest znacznie lepsza niż wyniki, ale stawiam na utrzymanie Arki.


Widzieliście te foty kolumbijskich kretynów z Reymonta? Bezmózgi zrobiły sobie radosną sesję w niemieckim obozie w Auschwitz i nie trafiają do mnie wyjaśnienia rzecznika Wisły o młodym wieku czy innym kręgu kulturowym. Przykro mi, ale debil to debil...


A tak z innej beczki, to niewiele brakowało, a spóźniłbym się z tą notką i opublikowałbym ją w piątek już po meczach grupy spadkowej. Byłem przekonany, że mecze odbędą się tak jak tydzień temu, w sobotę i niedzielę. Dosłownie przed chwilą zauważyłem, że się mylę i praktycznie na kolanie napisałem tę notkę "z ostatniej chwili".

Przepraszam, że dziś, tuż przed decydującą kolejką, jakoś szczególnie się nie rozpisuję, ale tak to jest z notkami "z ostatniej chwili". Na podsumowanie sezonu piłkarzy i typerów przyjdzie czas w tekście, który tu napiszę w przyszłym tygodniu.

Wszystkim, typerom, komentatorom i czytelnikom dziękuję za przednią zabawę i zapraszam do następnej notki, podsumowującej sezon.

Tradycyjnie udanych typów :)

1. Ruch - Górnik Łęczna

2. Zagłębie - Arka

3. Cracovia - Piast

4. Wisła Płock - Śląsk

5. Jagiellonia - Lech

6. Wisła Kraków - Nieciecza

7. Legia - Lechia

8. Pogoń - Korona

Opublikowano: 02.06.2017 00:05. Ostatnia aktualizacja: 02.06.2017 07:21.
Autor: kolumb855
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Niebiesko-Biały

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Asturia Nikt nie będzie zadowolony, z drugiej strony wygląda na to, że taki język i jego...
  • @Asturia Z tym Bjelicą to faktycznie ciekawa historia. Parasol Legii to oczywista oczywistość....
  • @Krzysztof Borysowski Postaram się, ale jeszcze nie dziś, bo ani nie jestem w nastroju, ani...

Tematy w dziale Sport