51 obserwujących
268 notek
282k odsłony
229 odsłon

Instagrammerzy o "ratowaniu świata" przez Gatesa

Wykop Skomentuj8

Profil Billa Gatesa na instagramie jest zalany komentarzami o postawieniu go przed sądem za ”zbrodnie przeciwko ludzkości”!

Plan Billa Gatesa, aby „uratować świat” poprzez wprowadzenie potencjalnie obowiązkowej szczepionki przeciw koronawirusowi – i sugerowanie, że nikt nie będzie mógł wznowić „normalnego życia” i podróżować bez „cyfrowego certyfikatu” potwierdzającego, że został zaszczepiony – okazuje się być niezwykle źle widziany, negowany wśród użytkowników Internetu.

Instagrammerzy atakują Billa Gatesa i bombardują jego posty tysiącami gniewnych wiadomości, które mówią mu, aby przestał eksperymentować ze zdrowiem „zwykłych ludzi” lub spodziewał się, że zostanie oskarżony o „zbrodnie przeciwko ludzkości”.

„Pieniądze nie dają żadnych praw wobec ludzi. Powinieneś zostać oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości" – napisał schizandramaier w komentarzu, który zdobył setki lajków.

„Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć twój proces!” - stwierdził ccseyanelee w komentarzu, który również zebrał setki polubień.

Wielu użytkowników skomentowało również fakt, że Bill Gates usuwa komentarze ze swojej strony.

„Powodzenia w usuwaniu komentarzy, Billy Boy, one będą przychodzić i przychodzić … tak jak wirusy komputerowe, które tak bardzo kochałeś!” - napisał aleiorgu.

Szczepionki są dla Billa Gatesa strategiczną filantropią, która "karmi" wiele firm związanych ze szczepionkami, w tym ambicje Microsoftu, by kontrolować globalne przedsiębiorstwo zajmujące się wakcynologią. Dałoby mu to dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną.

Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat za pomocą technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem "mniejszych ludzi".

Źródło: https://newspunch.com/bill-gates-instagram-page-flooded-people-calling-his-arrest-crimes-against-humanity/

 

Appendix.

Przypominam dane ujawnione na Instagramie przez adwokata Roberta F. Kennedy Juniora o "strategicznej filantropii" Billa Gatesa, m.in. o:

spowodowaniu epidemii polio w Indiach (496.000 dzieci) na skutek zastosowania programu szczepionek Gatesa - w efekcie "eksmitowano" Gatesa  jego kumpli z z indyjskiej Narodowej Rady Doradczej; WHO w 2017 roku niechętnie przyznała, że globalna eksplozja polio jest głównie szczepu szczepionkowego (3/4 globalnych przypadków polio),

 najbardziej przerażające epidemie w Kongo, Filipinach i Afganistanie są związane ze szczepionkami Gatesa,

w 2014 roku Fundacja Gatesa finansowała eksperymentalne szczepionki przeciwko HPV; programem objęto 23000 dziewcząt - u około 1200 z nich wystąpiły ciężkie zaburzenia niepożądane (autoimmunologiczne i płodności, 7 zmarło) - rząd indyjski przeprowadził dochodzenie, w którym oskarżono badaczy Gatesa o naruszenia etyczne (nęcenie rodziców, presja na dziewczęta z wiosek, podrabianie formularzy zgody, odmowa opieki medycznej); sprawa jest w SN Indii,

w 2010 roku Fundacja Gatesa finansowała próbę eksperymentalnej szczepionki na malarię GSK, zabijajac 151 afrykańskich niemowląt i powodując niepożądane skutki (paraliż, napady i drgawki gorączkowe) u 1048 dzieci na 5049 zaszczepionych,

w Afryce Subsaharyjskiej agenci Gatesa podczas kampanii MenAfriVac silą zaszczepili tysiące afrykańskich dzieci przeciwko zapaleniu opon mózgowych - między 50-500 dzieci zostało sparaliżowanych - protestowały media południowoafrykańskie i prof. Patrick Bond - b. ekonomista zatrudniony u Nelsona Mandeli -  uznano działania filantropijne Gatesa za bezwzględne i niemoralne,

 w 2014 roku Katolickie Stowarzyszenie Kenii oskarżyło WHO o chemiczną sterylizację milionów niechętnych Kenijczyków fałszywą kampanią szczepionki przeciwko tężcowi (w 2010 roku Gates przeznaczył dla WHO 10 miliardów dolarów obiecując zmniejszyć populację, częściowo przez nowe szczepionki),; niezależne laboratoria znalazły formułę sterylizacyjną w każdej badanej szczepionce - WHO przyznało, że opracowuje szczepionki sterylizujące od ponad dekady,

podobne oskarżenia pochodzą z Tanzanii, Nikaragui, Meksyku i Filipin,

badanie z 2017 roku (Morgensen et. Al 2017) wykazało, że popularna szczepionka DTP zabija w Afryce bardziej, niż choroby, którym ma zapobiegać - zaszczepione dziewczynki ucierpiały na skutek 10 x większej śmiertelności niż dzieci nieszczepione, mimo to Gates i WHO odmówiły odwołania śmiertelnej szczepionki, którą WHO wymusza rocznie u milionów afrykańskich dzieci.

Źródło: numer "Warszawskiej Gazety" z 17-23 kwietnia str. 34 - artykuł Justyny Sochy https://iczytamy.pl/2020/776-warszawska-gazeta-162020.html


Appendix2

Kim jest Robert Francis Kennedy Jr.?


Robert Francis Kennedy Jr. (ur. 17 stycznia 1954 r.) - amerykański prawnik zajmujący się ochroną środowiska, pisarz, przeciwnik szczepień. Kennedy jest synem Roberta F. Kennedy'ego (trzecim z jedenaściorga dzieci) i siostrzeńcem byłego prezydenta Johna F. Kennedy'ego . Jest prezesem zarządu Waterkeeper Alliance, organizacji ekologicznej non-profit, którą założył w 1999 roku.

Był też głównym prokuratorem w Hudson Riverkeeper. Od ponad trzydziestu lat jest adiunktem prawa ochrony środowiska w Pace University School of Law . Obecnie jest emerytowanym profesorem w Pace.

Kennedy jest współwłaścicielem Ring of Fire, amerykańskiego programu radiowego działającego na szczeblu krajowym. Napisał lub zredagował dziesięć książek, w tym dwa bestsellery New York Timesa.

Jest wybitnym działaczem przeciwszczepionkowym i podziela opinie o związkach między szczepionkami a autyzmem, choć sam zaprzecza takiemu charakteryzowaniu go.

Miał 9 lat w 1963 r., kiedy jego wujek, Prezydent John F. Kennedy, został zamordowany, a 14 lat w 1968 r., kiedy został zamordowany jego ojciec (postrzelony wkrótce po wygłoszeniu mowy celebrującej jego zwycięstwo w prawyborach prezydenckich Partii Demokratycznej w Kalifornii i zmarły dzień później). Przemawiał i czytał fragmenty przemówień ojca podczas Mszy Św. upamiętniającej jego śmierć.

Po uzyskaniu dyplomu szkoły średniej Kennedy kontynuował naukę na Harvard i London School of Economics , ukończył Harvard College w 1976 r., uzyskując tytuł licencjata sztuki z historii i literatury amerykańskiej. Następnie zdobył tytuł doktora nauk prawnych w University of Virginia i magistra prawa na Uniwersytecie Pace.

Został przyjęty do adwokatury w Nowym Jorku w 1985 r.

Kennedy jest specjalistą ds. prawa ochrony środowiska i partnerem w kancelariach prawnych Morgan & Morgan PA oraz Kennedy & Madonna, LLP. Jest zwolennikiem sprawiedliwości środowiskowej.

Poprzez spory sądowe, lobbing, nauczanie oraz kampanie publiczne Kennedy opowiada się za ochroną dróg wodnych, praw ludności tubylczej i energią odnawialną.

Jego cv zawodowe jest imponujące. Można się z nim zapoznać tutaj:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Robert_F._Kennedy_Jr


Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale