7 obserwujących
56 notek
44k odsłony
139 odsłon

Pokonać strach ...

Wykop Skomentuj1

Co robi przerażony człowiek, kiedy zaczyna mu grozić znane w skutkach niebezpieczeństwo, ale nie jest w stanie w żaden sposób zminimalizować tego zagrożenia? Zaczyna je bagatelizować, wmawiając sobie, że "nie taki straszny diabeł". Tak mu każe "bronić się" jego instynkt samozachowawczy.

A co robi zaprzysięgły zwolennik obecnej władzy (zwany pieszczotliwie PiSiorem), który podświadomie czuje, że czas jego pupilków się kończy, a wredna opozycja zamiast się dobrowolnie rozwiązać, bezczelnie zwiera szeregi? To samo - zaklina rzeczywistość. Na dodatek w swej głupocie podszytej strachem zaczyna znienawidzoną opozycję wyśmiewać, wykpiwać, imputować jej jakieś absurdy, tak, jakby to mogło odnieść jakikolwiek zbawienny dla niego skutek.  

Przykłady można bez wysiłku spotkać w S24 - ograniczę się jedynie do tytułów takich notek i ich autorów. Treści notek cytować nie zamierzam, bo są w większości żenujące, a niektóre wręcz chamskie:

 - Sowiniec: Czy PO jest partią tchórzy?

- Sowiniec: Nędza opozycji

- Michał Rulski: Tomek Siemoniak został politycznym pokemonem ciamajdy Grzesia

- matthew88: Rezygnacja Schetyny potwierdza, że dla PO nie ma już miejsca na scenie politycznej

- ŁUK: Czy to koniec PO sześciu kandydatów walczy o żłób żałosne !!!

To plon tylko 2 ostatnich dni. Żeby było ciekawie, większość z nich dostąpiła przywileju umieszczenia przez administrację na SG (sic!).

Ośmieszajcie się dalej, Panowie i Panie! Powodzenia!


Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale