60 obserwujących
339 notek
536k odsłon
  637   0

Sławomir Siwy – narodowy bohater

Jestem pod wielkim wrażeniem wystąpienia Sławomira Siwego przewodniczącego Związku Zawodowego „Celnicy PL” przed komisją śledczą ds. VAT. Ten obszerny i detaliczny, a co najważniejsze wiarygodny i udokumentowany opis wielu zjawisk, które wchodzą w zakres dociekań właśnie tej komisji śledczej, mógł przedstawić tylko niezwykle kompetentny i wyjątkowo  odważny człowiek. Jestem przekonany, że te zeznania mają ogromną wagę i przyniosą długo oczekiwane skutki dla zdrajców polskich interesów, którzy dotąd całkiem bezkarnie i z premedytacją niszczyli Polskę.
    Zaskakujący jest dla mnie fakt, że tak wcześnie i tak dosadnie potwierdziła się teza mojej ostatniej notki w S24.
     https://www.salon24.pl/u/krakow-broda/964385,nie-cale-panstwo-bylo-teoretyczne

Podsumowałem w niej narzucającą się tezę, że „teoretyczne państwo” funkcjonujące do 2015 roku, działało wyjątkowo sprawnie tylko w tych wszystkich dziedzinach, w których Polskę niszczono i osłabiano, dążąc do całkowitego upadku naszej Ojczyzny. Przewodniczący S. Siwy przedstawił bardzo solidne argumenty potwierdzające wniosek, że o to w istocie chodziło Donaldowi Tuskowi i rządzącym w Polsce przed 2015 rokiem.
 Chwała Panu Przewodniczącemu Siwemu!

P.S. Nie wierzę, że ktoś, komu zależy na Polsce może dzisiaj tego nie rozumieć i nie popierać PiS. Są granice bycia „niekumatym”, więc udający, że nie dostrzegają tak prostej prawdy służą w istocie niepolskim interesom. Na portalu S24 jest ich wielu i nawet się nie kryją. 
   

Lubię to! Skomentuj33 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka