Krisznak Krisznak
335
BLOG

W kółko ten sam schemat! LOT we mgle

Krisznak Krisznak Gospodarka Obserwuj notkę 1

Niestety polska polityka gospodarcza przypomina sytuację na melinie,  jest jeszcze trochę gratów do wyprzedania. Impreza partyjnych obiboków trwa w najlepsze. Pijani menadżerowie utrzymują drogie bilety, ponieważ być może Polacy są jeszcze za biedni by podróżować w odpowiedniej skali, może ktoś nie ma pojęcia o badaniach marketingowych, może nawala reklama, może ktoś kupił za dużo samolotów i kredyt na nie podkopuję fundamenty firmy. Z pewnością są przerosty zatrudnienia, za wysokie pensje i dużo linii, które należałoby zamknąć.

To oczywiście zrobi Lufthansa, my pozbędziemy się firmy, która w przyszłości mogłaby być pod naszą kontrolą i przynosić zyski.Wszystkie graty wyprzedane i gdzie tu dalej kraść, Panowie?

Najlepsze jest to, że de facto wszyscy agenci interesu stracą. Niekompetetne klasa menadżerska poleci a związki zawodowe padną na kolanach. Skorzysta z kolei kilku polityków, którzy doprowadzają tą firmę do upadku. Jeśli ja bez zaglądania do ogólnej sytuacji, domyślam się co się tam dzieje, to oni w środku z pewnością też. Pozycja w zarządzie czeka. Brak jakichkolwiek decyzji od wielu lat jest znamienny. Dobór klasy menadżerskiej będzie głównym powodem gospodarczej zapaści Polski, która trwa na dobre już od wielu wielu lat, a może jeszcze dłużej.

Krisznak
O mnie Krisznak

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (1)

Inne tematy w dziale Gospodarka