Zostaw za sobą piękna ślady...
Szczęście to codzienne odczuwanie własnego wolnego istnienia
158 obserwujących
1784 notki
1385k odsłon
  393   0

Barack Hussein Obama II jest Żydem

Swego czasu już o tym wspominałem, ale warto jeszcze raz z rozszerzeniem pokazać skąd się wziął na arenie amerykańskiej i światowej polityki Barack Hussein Obama II, czyli dwukrotny prezydent USA.

Tych rozszerzonych informacji Szanowni Czytelnicy już nie znajdą nigdzie, ale zresztą nawet wtedy, kiedy B. H. Obama II prowadził swoje kampanie wyborcze i kiedy zostawał już prezydentem USA też się o tym prawie w ogóle nie mówiło: nie mówiło się o tym, że jest on w prostej linii Żydem po majętnej matce, białej Żydówce Stanley Ann Dunham. Z kolei jej matka, czyli babka prezydenta Madelyn Payne tak naprawdę wychowywała B. H. Obamę i swego czasu została – jako pierwsza kobieta – Viceprezesem Banku Hawaje. B. H. Obama swojego ojca, Kenijczyka Baracka Obamę seniora, widział tylko raz w życiu, kiedy był w wieku 10 lat.

Mało tego! Jego żona też jest Żydówką (tak, wśród murzynów też są Żydzi!) i to pomimo, iż jest czarniutka, zresztą jak dzieci B. H. Obamy. Okazuje się jednak, że Michelle Obama, żona byłego prezydenta, i czarny jak smoła rabin Capers Funnye, były (obecny?) duchowy przywódca synagogi w chicagowskiej South Side, są kuzynostwem drugiego stopnia. Matka rabina Funnye Verdelle Robinson Funnye była bowiem siostrą dziadka pani Obamy. Rabin Funnye jest (był?) naczelnym rabinem hebrajskiej kongregacji etiopskiej Beth Shalom B’nai Zaken w południowo zachodnim Chicago. Rabin Funnye często apeluje (apelował?) do wspólnoty żydowskiej o większą akceptację w stosunku do Żydów, którzy nie są biali.

image

https://twitter.com/ktrzcinska/status/507837208863051777?lang=zh-Hant

Zobacz więcej: http://krzysztofjaw.wordpress.com/


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad…

https://krzysztofjaw.wordpress.com/

e-mail: kjahog@gmail.com


Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą.

Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję!

Nr konta – ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814

Paypal: paypal.me/kjahog

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale