Zostaw za sobą piękna ślady...
Szczęście to codzienne odczuwanie własnego wolnego istnienia
136 obserwujących
1405 notek
1061k odsłon
164 odsłony

PiS vs PO - ankieta

Wykop Skomentuj

Gawrion z niepoprawnych.pl podjął się ciekawego przedsięwzięcia. Z własnej inicjatywy przygotował ankietę, która ma odzwierciedlać postrzeganie działań PiS-u i PO-KO w newralgicznych obszarach dla naszego państwa.

Oto jak przedstawił to działanie:

"Postanowiłem zrealizować badanie w zakresie oceny Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej. Badanie skupia się na ocenie kluczowych dziedzin, obszarów zarządzania Państwem. Planuję aby ankieta była dostępna przez tydzień. Zebrane wyniki planuję opublikować w przyszłym tygodniu i jeśli starczy mi czasu, to opatrzyć własnym komentarzem".

Jednoczenie podał link, pod którym znajduje się owa ankieta i zaprosił do do jej wypełnienia. Naprawdę jej wypełnienie nie zajmuje więcej czasu niż 10 minut, ale warto wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Oto ten link: https://forms.gle/kfiX78cpwFqbpv8x7.

Mam nadzieję, że owe badanie zainteresuje czytelników, choć może ktos stwierdzić, że pytania są tendencyjne i własnie dlatego publikuję to zaproszenie na różnych forach, nawet tych, które w jakim sensie są obecnemu rządowi przeciwni i sceptyczni. Takie głosy też są potrzebne w tego typu badaniach.

Ową ankietę Gawrion przygotował dla siebie po to, aby mógł poznać opinię internautów na temat PiS-u i PO-KO.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura