Zatrzymaj chorobę Alzheimera
Od kilkudziesięciu lat wmawia się pacjentom chorym na chorobę Alzheimera, że nic z tym nie można zrobić. Od paru lat dr. Dale E. Bredesen próbuje się przebić z informacją o procedurze, która pozwala zatrzymać a nawet cofnąć chorobę, we wstępnych fazach.
2 obserwujących
97 notek
66k odsłon
565 odsłon

Bezpłodność, poronienia, uszkodzenia DNA #PEM #5g

Krzysztof Kukliński
Krzysztof Kukliński
Wykop Skomentuj

Już 6 dni minęło od momentu napisania petycji do właściwych w tej sprawie przedstawicielek rządu.

Mam nadzieję, że potraktują sprawę zdrowia zupełnie inaczej niż minister zdrowia i minister cyfryzacji, którzy stwarzają zagrożenie i robią masowy eksperyment na naszym społeczeństwie, jak zauważyła Pani Prof. Halina Abramczyk.

Profesor Halina Abramczyk, słynna z tworzenia nowych, lepszych metod diagnozowania nowotworów, powiedziała w tvp.info o zagrożeniu 5g i że jest to masowy eksperyment na ludziach. To w masowych mediach rzadko się zdarza, bo próbują zablokować wszystkie informacje na ten temat. Podziękowania dla pani profesor. Część audycji z Panią Profesor zaczyna się od 56 minuty programu.

https://www.tvp.info/41501183/19032019-0629?fbclid=IwAR2XQKSuTHi0bRqE6lMJcJM3vYeevmNEi46FFsHTqUay4yEDM8f3l_bXZQU


Od momentu napisania petycji szukałem wypowiedzi koreańskiego naukowca, który potwierdziłby moje obawy.

Znalazłem ją wśród cytatów z wypowiedzi wielu naukowców:

https://emfscientist.org/index.php/science-policy/expert-emf-scientist-quotations


Yoon-Won Kim

Korea Południowa (Republika Korei)

„Międzynarodowe wytyczne narażenia na działanie pól elektromagnetycznych (EMF) muszą zostać zweryfikowane w związku z istnieniem ich negatywnych skutków dla naszego organizmu, szczególnie w męskim układzie rozrodczym . Jest to czas, w celu przywrócenia poziomu bezpieczeństwa EMF dla ogółu społeczeństwa w celu zmniejszenia naszej ekspozycji, aby chronić nas przed EMF.”


Już 12 lat temu pisał o tym nasz naukowiec Artur Wdowiak

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/17655195/


O problemie pisze coraz więcej  portali internetowych. Przykład poniżej opisuje coraz gorszy stan obecny i zagrożenie nowymi falami:

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/fears-uks-new-5g-network-21415777PETYCJA w sprawie poprawy dzietności, a także płodności polskiego społeczeństwa poprzez kampanię informacyjną na temat szkodliwości pola elektromagnetycznego (PEM) w tym PEM nowej, piątej generacji (5G


SKŁADAJĄCY PETYCJĘ: 

Krzysztof Kukliński 

DO: 

Sz. P. Marlena Maląg 

Minister rodziny, pracy i polityki społecznej 

 

Sz. P. Barbara Socha 

Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Demografii 

 

DW: Ludzie Dobrej Woli 

 

 

PETYCJA 

 

w sprawie poprawy dzietności, a także płodności polskiego społeczeństwa poprzez kampanię informacyjną na temat szkodliwości pola elektromagnetycznego (PEM) w tym PEM nowej, piątej generacji (5G) 

 

Kampania informacyjna powinna zawierać informację o tym: 

1. Które organy ciała są najbardziej narażone na oddziaływanie pole elektromagnetycznego, szczególnie te nie osłonięte kośćmi, a które mają wpływ na dzietność i płodność (płód i organy produkujące nasienie) 

2. W jakiej odległości poszczególne urządzenia powinny być oddalone od organów wymienionych w punkcie pierwszym. 

3. Które urządzenia i gadżety przewodowe i bezprzewodowe mogą mieć wpływ na płód, niemowlaki i płodność młodych ludzi 

4. Jak należy posługiwać się urządzeniami związanymi z internetem i łącznością bezprzewodową, aby do minimum ograniczyć złe skutki 

5. Jak ograniczyć ekspozycję na PEM w instytucjach publicznych, a szczególnie żłobkach, przedszkolach, szkołach, szpitalach, domach starców itp. (np. zastępowanie Wifi światłowodem) 

Kampania powinna być przeprowadzona w oparciu o wiedzę znanych naukowców z IMP Łódź, CIOP i WIHE oraz prof. P. Bieńkowskiego PWR.

 

Uzasadnienie: 

 

13 września 2017 roku najbardziej znani na świecie naukowcy, zajmujący się wpływem PEM na zdrowie, ostrzegali o poważnych skutkach uruchomienia technologii 5g 

http://www.iemfa.org/wp-content/pdf/2017-09-13-Scientist-Appeal-5G-Moratorium.pdf 

W swoim apelu zwracali uwagę na rosnącą ekspozycję społeczeństw na PEM, a wdrożenie nowej technologii miało tą ekspozycję dramatycznie zwiększyć. 

Wśród skutków rosnącej ekspozycji wymienili: "... genetic damages, structural and functional changes of the reproductive system,.." 

Szczegółowe informacje o badaniach można znaleźć na stronie internetowej https://bioinitiative.org oraz w wyszukiwarce PUBMED 

 

Przykładowe badanie jakości plemników: 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27601711 

Przykładowe badanie uszkodzeń DNA: 

https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/15368378.2017.1350584

Przykładowe badanie na temat poronień: 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20568468 

 

Tak było do tej pory. Zwiększenie ekspozycji związane z uruchomieniem technologii 5G, a także uruchomienie nowych wysokich częstotliwości i fal milimetrowych zwiększy zagrożenie w znaczny sposób. 

 

Mimo tych informacji rząd w zeszłym roku przyjął Megaustawę, wykluczając przy okazji Ministerstwo Srodowiska z dalszych prac, pewnie dlatego, że było przeciwne zmianom. 

Już nie minister środowiska, a minister zdrowia w porozumieniu z ministrem cyfryzacji, zmienił Rozporządzenie o dopuszczalnych poziomach PEM, zwiększając jeden z parametrów z 0,1 W/m2 do 10 W/m2 a więc stukrotnie. 

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale