206 obserwujących
3086 notek
6043k odsłony
  6266   0

What the f*?

Raz jeszcze zwracam się publicznie do Jankesa: co jest grane? Co robisz z tym portalem? Świadomie tworzysz tu spluwaczkę? Oto ktoś w twoim imieniu wiesza NA SZCZYCIE SG "analizę" na "zielonym" blogu:

Większość liderów PO miała swoje wsparcie w Berlinie, a tylko w wyniku „dziejowych konieczności” przeszła obecnie pod wschodnią kuratelę. Być może Moskwa zechce ich zastąpić bardziej oddanymi towarzyszami – aktywność Belwederu i tworzenie tamtejszego zaplecza może na to wskazywać. Manewr ten w obliczu rychłych wyborów wydaje się bardzo ryzykowny i wątpię, by ruscy szachiści się na niego zdecydowali. (...) Po 10 kwietnia i zamachu łódzkim nie powinniśmy mieć żadnych złudzeń, że u nas partia odda władzę pokojowo. Gdyby wyniki wyborów zostały rzeczywiście zagrożone, nie cofnie się przed rozwiązaniami siłowymi...

Jankes, ja nie żartuję. Pytałem publicznie - wobec braku efektu wszelkich innych form kontaktu - czy zamierzasz jakkolwiek reagować na trolle, które wyłącznie plują. Odpowiedziałeś mi: "ten autor...". Czy naprawdę chcesz tu zostać sam z taklimi "autorami"? Czy masz świadomość, że promująć twórczość taką, jak ta na dzisiejszej czołówce SG, wpychasz s24 w niszę bez okien?

Lubię to! Skomentuj98 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale