Z PiS uciekaja wszyscy racjonalnie myslacy (dzis kolejne odejscia) , ale beton PiS wciaz krzyczy "plyniemy". Plyniecie, plyniecie.... Jak ten slynny betonowy rosyjski okret podwodny :). Dno juz tuz tuz :).
Alez wscieklizna ich bierze. Po 5 grudnia przygotujcie spora dawke srodkow uspokajajacych - bo sie moze okazac ze tylko ludzie z akcji "obciach" wam zostana :). Zeby komus zylka nie pekla :)
Niech zyje PJN :)
"Rewolucja Francuska zaczyna się wciąż na nowo, bo wciąż mamy do czynienie z jedną i tą samą rewolucją. W miarę jak posuwamy się przed siebie, jej finał oddala się i ginie w mroku (. . . ). Zmęczyło mnie ciągłe branie za port tego, co okazuje się zwodniczą mgłą, i często zapytuję sam siebie, czy rzeczywiście istnieje ów stały ląd, którego tak długo poszukujemy, czy naszym przeznaczeniem nie jest raczej nieskończone żeglowanie po pełnym morzu". Alexis de Tocqueville
.
Informacja dodatkowa - Ponieważ ten blog to nie chlewik, mr offy i tym podobna zbieranina wstępu tutaj nie ma.
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka