Rosja 8.03.2022, 11:18 Co na to Rosjanie? jestem w Polsce od dwudziestu lat, przeżyłam Gruzję, przeżyłam Krym, umiem nie rozmawiać o wojnie i Putinie
Podróże 13.02.2022, 12:25 Słowiańska rekonwista Alp. Są takie miejsca w Alpach, gdzie jest za wysoko, za zimno i za stromo, żeby łamał sobie tam nogi normalny biały człowiek, dlatego kierują tam głównie Słowian z byłych demoludów.
Kultura 29.01.2022, 17:29 Pod piracką flagą U zarania techniki cyfrowej płyta cd kosztowała miesięczną pensję polskiego nauczyciela, pomysł, że któryś sobie kupi - ja wiem - pink floydów i przestawi się na żucie szczawiu był w tamtym kontekście śmieszny.
Seriale 7.01.2022, 18:57 Serialoza starcza. Oczywiście kręci się też seriale z młodymi. I są to seriale kiepskie, jak nasenny drugi sezon wiedźmina. Oglądam po trosze z sentymentu wobec książek, ale jest to poświęcenie z każdym odcinkiem coraz większe.
Technologie 21.12.2021, 15:18 Rozwalamy system Za każdą reklamę ktoś płaci i na pewno nie spodobałoby mu się, że wyświetlono ją dziadowi ze starym laptopem, a nie posiadaczowi nowego smart tv.
Gospodarka 8.12.2021, 11:55 Pochwała różnorodności I kto śmie jeszcze twierdzić, że szerzenie tolerancji i służba ludzkości się nie opłaca?
Społeczeństwo 3.12.2021, 14:03 Paryżewo Nie ma już w kraju dziury wystarczająco grubo zabitej dechami, żeby nie sprzedali wam w niej magnesu na lodówkę w kształcie dechy z nazwą dziury.
Technologie 7.11.2021, 22:00 Boomer i zoomer nasłuchują. Tylko boomerzy pamiętają zażarte dyskusje po pojawieniu się płyty cd. Czy aby na pewno cd przenosi te wszystkie klimaty, ciepełka i niuanse rzekomo obecne na winylach, czy jest tylko techniczną wysterylizowaną nowinką zabijającą...