Postaw świnię przy korycie , a rozpłynie się w zachwycie.
Jan Sztaudynger
Liberałowie chca wrócić do koryta
Inteligent Żuliborski.
Nie wiem który utwór poetycki mnie bardziej rozczula - ten który mówi o tym jak zachwycony jest sobą Premier i PiS , czy drugi który określa jak swoje miejsce w rządzie nazywa Premier i nie dopuści aby tego-jego miejsca nie zajęli liberałowie.
Po sobocie pełnej histerii i zaklinania rzeczywistości przez PIS członków i fanów ,którzy wbrew logice i faktom twierdzą że to Jarosław Wódz znokautowany jednak wygrał - na sobotni wieczór dedykuje Sztaudyngera
Czasem, gdy runie piedestał, widać, że nikt na nim nie stał.
Najgłośniejsze hurra w orła nie zmieni knura...
W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni.
Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka