Blog
lestat
lestat
114 obserwujących 2290 notek 1916869 odsłon
lestat, 13 stycznia 2017 r.

Komu to służy,kto za tym stoi ?

299 3 0 A A A

Pamiętam jesień poprzedzającą wprowadzenie stanu wojennego i to pytanie które niemal codziennie zadawano po 19.30.

 

Komuchy najpierw musiały przygotować swój aktyw i ludzi popierających .

 

Od rana do wieczora lały się z gazet radia i telewizor teksty o warchołach , chamach , ekstremie , radykałach , o podpalaniu Polski , o rozkołysanej łódce , o inspiracjach i finansach z zagranicy , o zdrajcach a zdrajcą był każdy kto nie popierał PZPR ZSL i SD.

 

I że PZPR zwycięży , socjalizm zwycięży - co chwila jakiś kacyk partyjny  wykrzykiwał.

 

I nawoływano – trzeba ukarać tych co wszczynają , osądzić , karać karać karać – Partia nie może sobie pozwolić , by jej najlepsi członkowie tzw beton musiał znosić jakiś warchołów . Karać karać ku zadowoleniu najlepszego pzprowskiego aktywu .

 

Najważniejsze było wbić te kilkadziesiąt epitetów w puste łby i spokój , lud partyjny wszędzie gdzie się dało powtarzał kim są ci którzy nie są z PZPR i domagał się rozwiązań .

 

Cała ta komusza propaganda tak się wbiła w wypatroszone mózgi , że wprowadzenie stanu wojennego do dziś się popiera a epitetów wykutych  na blachę się nie zapomina i stosuje. 

 

 

Opublikowano: 13.01.2017 16:52.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • właśnie napisałem notkę jak Becia mówi o tym , że najpierw była akcja ratunkowa w Suszku
  • a mnie sie podobał Starosta Tucholski co niby jako zwykły człowiek szczerze dziękował Beacie...
  • wiem . Przecież ten obrazek na oficjalnej stronie rządu ma swój target .

Tematy w dziale Kultura