Blog
lestat
lestat
114 obserwujących 2314 notek 1928160 odsłon
lestat, 27 marca 2017 r.

Kończ Waszcz wstydu oszczędź

1148 28 0 A A A

27.03 Poniedziałek.

 Pan Minister Waszczykowski daje do zrozumienia że 27 głów państw europejskich wzięło udział w ”fałszerstwie”  przy głosowaniu tuskowym.

Do wyjaśnienia pozostaje, czy te 27 głów europejskich państw  to totalne głąby, co nie wiedzą za czym za kim i jak się głosuje, czy to po prostu banda 27 oszustów .

 Pan Minister powołał się na ekspertyzy. Oczywiście ekspertyzy są tajne i ja to rozumiem, ale skoro Polska jest krajem prawa i sprawiedliwości to mogę zapytać  - kto jest autorem tych ekspertyz i ile takie ekspertyzy kosztują . Proste pytanie do urzędnika państwowego z MSZ , nie musi to być od razu Pan Minister.

 Tego pytania nie zadam , ale nie wykluczam , że w rękach MSZ znajdują się ( tak na wszelki wypadek ) ekspertyzy o tym , że UE to zorganizowana grupa przestępcza.

                                                                                            * * * 

 W Legionowie 94,27% głosujących opowiedziało się w referendum przeciwko włączeniu do Warszawy znaczy nie bardzo chcą być "metropolitarni"  .

Posłanka Gosiewska wie –

pytanie na pewno nie w pełni było zrozumiane przez uczestników referendum"

- przekładając to na język potoczny – mieszkańcy Legionowa to głąby .

 Kiedyś  towarzysze takie sytuacje wyjaśniali podobnie , okazywało się że baza jest nieuświadomiona klasowo i nie nadążą za uświadomioną nadbudową.

 Uświadamianie bazy znaczy mieszkańców Legionowa ma nastąpić poprzez konsultacje na które nie szkoda pieniędzy .

Oczywiście pieniądze na referendum to pieniądze niepotrzebnie wyrzucone według posłanki.

  I to jest oczywista oczywistość , bo kogo może obchodzić jakie zdanie na temat swojej przyszłości mogą mieć mieszkańcy Legionowa skoro władza chce zupełnie inaczej.

                                                                                       * * * 

i pytanie na koniec czy Premier Beata Szydło oddając głos w sprawie tuskowej także wzięła udział fałszerstwie ?

Opublikowano: 27.03.2017 16:17.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • na zawołanie akurat dziś TVP INFO dowodzone przez Pereirę grzeje temat. To nie jest zabawa...
  • eska to nie ma znaczenia :)) https://twitter.com/SamPereira_/status/911114105150468096 Jasny...
  • no od rana temat najmocniej grzeje TVP iNFO i jej szefo...

Tematy w dziale Polityka