Blog
lestat
lestat
124 obserwujących 2625 notek 2088404 odsłony
lestat, 5 czerwca 2018 r.

Zdjęcia i lista osób celebrujących 20 lecie zdrady i zmowy

679 23 1 A A A
oficjalny plakat obchodów
oficjalny plakat obchodów

 Moje potomstwo wiele razy mówiło – ty ojciec żyłes w takich czasach , że miałeś szansę brać udział w historycznych chwilach. Zawsze im odpowiadałem , jak się ma 18 lat i potem więcej, mieszka w Sopocie koło Gdańska to ….to sterczało się po stocznią w sierpniu 80, to słuchało się Olbryskiego 16 grudnia 1980 pod pomnikiem , rok później 16 grudnia 1981 nawalało się z ZOMO w największej bitwie stanu wojennego,3 maja 1982 zebrało się serię z czarnych pał metrówek pod Sobieskim, latało się z ulotkami , jechało się na pogrzeb Popiełuszki,stało się pod pomnikiem stoczniowców gdy Jan Pawł II w kompletnej ciszy i samotnie składał kwiaty , żyło nadzieją w maju 1988 podczas strajków, słyszało magię gdańskich dzwonów gdy zmieniły przegranych strajkujących w zwycięzców i….. latało się 4 czerwca 1989 od lokalu komisji wyborczej do następnego i cieszyło się widząc wyniki , jak komuna dostaje w ….

Taki przydługi wstęp bo okazuje się że w 2009 roku miałem okazje brać udział w kolejnym historycznym zdarzeniu .

W tym historycznych chwilach uwieczniłem niektórych.

Lech Kaczyński najważniejsza osoba na obchodach.

Reprezentacja Episkopatu z kardynałem Glempem i gdańskimi biskupami Gocłowskim i Sławojem-Głodziem.

Jarosław Kaczyński były premier i brat prezydenta

Maciek Płażyński i Waldemar Pawlak

Jolanta Szczypińska

Jojo Brudziński

Andrzej Jaworski

Krzysztof Putra

Aleksander Szczygło

Jacek Sasin

Krzysztof Jurgiel

Jan Dziedziczak

Janusz Śniadek

Karol – opony spalimy – Guzikiewicz

Tadeusz Cymański

I absolutny mistrz Jacek Kurski

Dlaczego Kurskiego nazywam mistrzem ? Bo trzeba być absolutnym mistrzem aby w dokonaniach indoktrynacyjnych przelicytować Jerzego Urbana .

Od wczoraj gdy w TVPiS ukazał się pasek i treść

4 CZERWCA SYMBOL ZDRADY I ZMOWY ELIT

Okazało się że ja bloger lestat z Sopotu wraz z wyżej wymienionymi brałem udział w celebracji 20 rocznicy zdrady i zmowy .

Wczoraj telewizja Kurskiego nasrała na pamięć Lecha Kaczyńskiego i wszystkich wymienionych którzy 9 lat temu celebrowali zdradę i zmowę .

Kurski też to celebrował.

Lech Kaczyński w rocznicę 20 lecia 4 czerwca 1989 tak wtedy mówił

To była Polska w sierpniu 1980 roku . 

 Polska zorganizowana w imię najprostszych wartości: prawdy, solidarności i niepodległości. Polska, która zadała już wtedy cios komunizmowi, cios, który okazał się śmiertelny, choć przyszedł stan wojenny, choć przyszły jego ciemne lata .

Nikt przy Okrągłym Stole nikomu nie obiecał własności, nikt też nie obiecał Solidarności władzy, sama sobie ją wzięła.

W końcu 4 czerwca 1989 jednak zaświeciło słońce, bo w wyborach, które nie były do końca demokratyczne, naród powiedział komunizmowi "nie".

To była już prosta droga do całkowitej wolności.

Od wczoraj wersja oficjalna brzmi – rocznica zdrady i zmowy Panie Prezydencie Lechu Kaczyński - Panie Lechu , który mnie przekonywałeś na spotkaniu na UG do okragłego Stołu , panie Prezydencie uczestniku wszystkich spotkań w Magdalence i uczestniku wraz z bratem w obradach Okrągłego Stołu.


Opublikowano: 05.06.2018 13:51. Ostatnia aktualizacja: 05.06.2018 14:09.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Lubicz  Bożka pisała tez wiele o ks. Janie Kaczkowskim i jego hospicjum w Pucku....
  • @Polaniecki  Zanim klepnie się cos w klawiaturę należy wiedzieć cokolwiek .  Centrum św....
  • proszę o nadanie taguosobiste i nie eksponowanie notki.

Tematy w dziale Polityka