7 obserwujących
487 notek
65k odsłon
  367   0

Czy TVP da Szansę... Disco Polo ?

Autor: Instagram.com/marcinmillerboys
Autor: Instagram.com/marcinmillerboys

Portal internetowy Salon24... - vide: https://www.salon24.pl/u/magazyn/1132465,sierocki-w-szansie-na-sukces-tvp-chwali-sie-rekordowa-ogladalnoscia

a także Bloger @echo24  - vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/1132472,spoko-damy-rade-panie-orzech /UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych!/


W czasie tegorocznej majówki w niedzielę 2 maja TVP2 wyemitowała kolejny odcinek programu Szansa na sukces, w którym gwiazdą była discopolowa formacja Boys. Boysi, to weterani na polskim rynku muzyki w segmencie Disco Polo. Grupa powstała na początku lat 90 w Prostkach koło Ełku. Założycielem i liderem zespołu jest Marcin Miller — kompozytor, autor tekstów, wokalista i frontman. Zespół jest leauratem ponad 25 nagród i wyróżnień; między innymi: statuetki Victoria'96 oraz jako jedyna grupa discopolowa nagrody od TVP na Festiwalu w Opolu.

***


Szansa na sukces, to jeden z pierwszych polskich formatów talent show. Głównym pomysłodawcą programu jest aktorka i reżyserka Elżbieta Skrętkowska. Prowadzącymi program byli Wojciech Mann, następnie Artur Orzech, po którego rezygnacji program prowadzi Marek Sierocki.

Jak wynika z komunikatu TVP odcinek Szansy... z Boysami, zgromadził przed telewizorami ponad 1,6 mln widzów, a w piku nawet 1,9 mln . A więc kolejny sukces, który dobrze by było podeprzeć kolejnymi gwiazdami Disco Polo.

Moje muzyczne propozycje do kolejnych odcinków Szansy... a komentatorów zapraszam do zgłaszania swoich.

***

***

***

  

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura