186 obserwujących
2425 notek
5497k odsłon
  728   0

Spoko! Damy radę! Panie Orzech!

UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych!

A teraz do rzeczy.

Portal internetowy Salon24 Magazyn – vide: https://www.salon24.pl/u/magazyn/1132465,sierocki-w-szansie-na-sukces-tvp-chwali-sie-rekordowa-ogladalnoscia donosi:

Sierocki w "Szansie na Sukces". TVP chwali się rekordową oglądalnością. Dlaczego Sierocki zastąpił Orzecha? Telewizja Polska zerwała umowę z Arturem Orzechem w drugiej połowie marca, po tym jak nie przyszedł na nagranie „Szansy na sukces”, choć wszyscy już na niego czekali. Według ustaleń „Super Expressu” Orzech musiał za to zapłacić kilkanaście tys. zł kary umownej.
Agentka Orzecha Magdalena Gatkowska wyjawiła w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl, że otrzymała od Artura Orzecha SMS, w którym napisał, że odszedł z telewizji, bo "Pietrzak i Boysi to nie jest jego bajka". Sam Orzech napisał w mediach społecznościowych: "Panie Kurski, wiem doskonale jak mnie pan ceni ale nie pozwolę sobie moją twarzą popierać zespołu Boys i Pana Pietrzaka. Proszę Pana nie zamierzam już prowadzić szansy. Ma Pan inne gwiazdy".
W „Szansie na sukces” zastąpił go Marek Sierocki. Artur Orzech nie będzie też już komentował w TVP konkursu Eurowizja, w tej funkcji ma go zastąpić Teresa Szabłowska lub Marek Sierocki…

Mój Komentarz:

Solidaryzując się z panem Orzechem, na dobranoc, przesyłam piosenkę, która sprawi, że mu się w nocy pisowski bard Pietrzak z pewnością nie przyśni – vide:

                                                                   https://www.youtube.com/watch?v=a3nIkrZ73NM 

Ale, żeby było sprawiedliwie, dla Pana Sierockiego też mam piosenkę pani Teresy – vide:

                                                                      https://www.youtube.com/watch?v=l-U522aOZ98

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Lubię to! Skomentuj43 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura