0 obserwujących
109 notek
53k odsłony
304 odsłony

"Schizma w PO"? Nie w tym wcieleniu:-)

Wykop Skomentuj6

Otóż przeglądając bardzo popularny, internetowy serwis informacyjny na pierwszym planie zauważyłem taką oto opinię osoby obeznanej w świecie walki politycznej:

http://fakty.interia.pl/polska/news/widac-rozlam-w-po-tusk-dal-gowinowi-czerwona-kartke,1887117

Osobiście uważam, że jest zupełnie odwrotnie. Społeczeństwo dostało sygnał, że PO nie jest taka zła, że nie godzi się na "nienormalność" i że warto z tą Platformą( z jej częścią oczywiście) współpracować!:-) Pragnę zauważyć, że parę chwil wcześniej tych samych 46 posłów, którzy zagłosowali przeciw skierowaniu do prac w komisji ustawy o związkach partnerskich jak jeden mąż z kolegami z tej samej ławy obroniło ministra Arłukowicza. A trudno przecież Pana Bartosza osądzać o konserwatyzm w zarządzaniu służbą zdrowia.

Znamienne były też brawa posłów PiS-u dla ministra Gowina. To pokazuje, że w tym urojeniu potwierdzenie pewności, że 2+2=4 wywołuje taką euforię jak wygranie długotrwającej, ofiarnej wojny. To są dzisiaj rzeczywiste cele wybrańców narodu, zacne jest to rzeczywiście i godne naśladowania:-)

Koalicja trzyma się dobrze i będzie się trzymać czy to nam się podoba czy nie! A my co jakiś czas będziemy dostawali jakiś obrazek, który jednych będzie napawał nadzieją, innych bulwersował, a jeszcze innych straszył!Od tego przecież jest kontrolowane społeczeństwo, aby je karmić tłustymi golonkami, zwłaszcza zimową porą:-).

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale