Blog
blog podróżniczy o finansach i Bemowie
lideksynubeka
lideksynubeka Tokaji Aszu i marhaporkolt
5 obserwujących 175 notek 255800 odsłon
lideksynubeka, 11 maja 2015 r.

Się szybko Bronek z PO wypisał

O godzinie 09 z minutami ogladałem w telewizji TVN bronkowy mózg,głowę,usta i zaplecze intelektualne,czyli Nałęcza Tomasza.Nałęcz Tomasz,jako urodzony koniunkturalista,któren i w PZPR był trzymał linię socjalizmu,potem ją reformował w duchu odnowy i porozumienia,a na koniec niemalże zapisał do PO(skądinąd świetnego miejsca dla byłych pezetpeerowców) dokonał w 12 godzin istotnej wolty poglądów Bronka na politykę,

   Do wczoraj do 21;01 jedyną partią racjonalną była Platforma Obywatelska.O godzinie 09 z minutami stała się ona przejawem partyjniactwa,którego Polacy mają serdecznie dość i przez którą to partię 20% Polaków nie ma dla siebie miejsca w polityce.

  Zajawka towarzysza Nałęcza miała miejsce po krótkim spiczu,w którym Bul z wielkim werbalno-elokwentnym trudem zaproponował referendum z 3 pytaniami(tak ogólnymi,że w zasadzie zarówno odpowiedź TAK i NIE może być dobra ),a na dowód szczerości swoich intencji pomachał jakąś kartką.

Towarzysz Nałęcz potem tłumaczył na ludzki elukubracje Bula,z których wynikało,że to PO jest winna wszelkiemu złu w Polsce,bo jest partią polityczną.(PiS co prawda też jest winny,ale to akurat wiemy od dawna).Teza,że winna jest PO jest tezą stosunkowo świezą,bo kilkunastogodzinną. I wymuszona kopniakiem w d... od wyborców.A służacą przechwyceniu głosów niezadowolonych z rządów PO.

No i jak dalej wykładał myśli przewodniczącego Bula tow.Nałęcz,Polacy nie znajdujący dla siebie miejsca znajdą je za pomocą referendum ogłoszonego przez Bula.

Wygląda to i brzmi to groteskowo-facecik żyrujący przez ostatnie 5 lat jako prezio każdą uchwałę Partii Obciachu(PO),wcześniej przez 3 lata decydujący o ustawach sejmowych jako marszałek Sejmu większości parlamentarnej PO,a jeszcze wczesniej przez 2 kolejne lata biorący udział w przemyśle pogardy nagle zaczyna się dystansować od Partii Kretynów.PO 10 latach.

  Jeżeli przez ostanie 10 lat nie mógł zauwazyć debilizmu swoich kolesi partyjnych,a dYstansuje się od nich w ciągu 10 godzin,to zakrawa to na hipokryzję godną...Tomasza Nałęcza.Który zapewne autorem tej głebokiej przemiany duchowej Bula był.

  W związku z tym proponuję;Bronek,dodaj 4 pytanie do referendum.Niech brzmi ono tak;czy jesteś za rozpoczynaniem nauki w szkołach podstawowych przez dzieci w wieku 6 czy 7 lat?

  Za tą kwestią ruch obrońców praw dzieci zebrał 1.500.000 podpisów,Wypieprzonych w powietrze przez PObciachwców.Przy milczeniu Bronka.Który wtedy jakoś nie czuł potrzeby organizowania referendum,ani nie widział okaleczania psychicznego dzieci przedwczesnym posyłaniem do szkół.

   Dlatego Polacy potrzebują zmiany,a nie Bronka hipokryty koniunkturalisty

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

tolerancyjny jak GW i obiektywny jak TVN.Przedwojenny warsiawiak,dawniej z Mokotowa,obecnie Bemowo.

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Przecież Przemyka zamordowali twoi ulubieńcy z KOD
  • gdyby to się zdarzyło za czasów PO wszystkie płatne platfonsiackie trole typu...
  • Ciekawa informacja. W takim razie komunistycznym złogiem jest Stuhr Jerzy,jako syn...

Tematy w dziale