Lika Lika
2003
BLOG

GEN PETELICKI - PERFECT TIMING NA "SAMOBÓJSTWO"

Lika Lika Polityka Obserwuj notkę 22

Tym razem przegięli pałę na maxa ! Z życiem musiał się rozstać gen Sławomir Petelicki -  były twórca i dowódca GROMu - od katastrofy smoleńskiej wielokrotnie i dość odważnie ujawniający  niewygodne szczegóły i krytykujący politycznie odpowiedzialnych : Tuska, Komorowskiego, Klicha, Arabskiego. 

Czy to jakaś farsa, czy tragiczna rzeczywistość Polski Tuska?! Kolejny mord zakwalifikowany jako samobójstwo w pierwszych minutach, zanim ktokolwiek podjął śledztwo! Cholerne deja vu! Czy jeszcze ktoś się na to nabiera?! Oczywiście, nie bądzcie zdziwieni - można obstawiać w ciemno - problemy rodzinne. Wkrótce się dowiemy, że miał długi i zaburzenia psychiczne. Narazie kombinują, mają zasłonę dymną w postaci sportowej fiesty. Tym razem "samobójca" nie wyjechał na egzotyczną wyspę. Nie umówił się z żoną na Wigilię, by za chwilę sięgnąć  po rurę od odkurzacza. Nie wziął ze sobą dokumentów, by  utopić się z nimi w Wiśle, nie pociął się piłą mechaniczną, nie sięgnął po worek bokserski ....Tylko poszedł do garażu i żeby nie zwracać na siebie uwagi, zabił się w najbardziej ekscytującym dla Polaków momencie.

W serwisie TVP Info 21.30  między jednym a drugim golem poinformowano nas jednym zdaniem o śmierci i znalezieniu ciała generała dzień wcześniej...  Ten hardcore przejdzie do historii.... "Dzień świstaka" - zawsze tak samo, scenariusz do bólu przewidywalny. Gdyby nasza reprezentacja wygrała z Czechami, nikt  przez najblizszy tydzień  nawet by  nie zapytał, kto to był Petelicki....a była na to duża szansa!

Pytanie jest tylko jedno i będą je zadawać wszyscy myślący : co wiedział i tym razem chciał ujawnić czlowiek, który ujawnił najsłynniejszego platformerskiego smsa po katastrofie smoleńskiej? Czy dostał od swoich amerykańskich kolegów coś, od czego wszyscy odpowiedzialni za Smoleńsk  "utonęliby"  w jeden dzień (do spółki z Dukaczewskim)? 

WSI w Polsce Tuska i Komorowskiego ma się naprawdę dobrze. Idą na bezczelnego. Czy amerykańscy koledzy generała upomną się o niego? Jak długo  w III RP będzie się  bezkarnie i bezwstydnie mordować?! Tym razem sięgnęli po grubą rybę. Stawka musiała być  wysoka!

 

http://www.youtube.com/watch?v=e1fYcFdMCjU&feature=player_embedded

 http://www.youtube.com/watch?v=2aWOwWK2SO0&feature=relmfu

http://niezalezna.pl/13948-gen-petelicki-amerykanie-maja-zapis-katastrofy

Lika
O mnie Lika

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka