17 obserwujących
172 notki
112k odsłon
144 odsłony

Prasówka

Wykop Skomentuj3

Obserwacje z prasy. W wakacje mocno się odciąłem, mam więc co nadrabiać:

1. Około 5 milionów uczniów rozpoczęło dziś zajęcia. Dodatkowo pracujący z domu urzędnicy wrócili do biur. COVID zniknął z pierwszych stron. Lot na teneryfę muszę odwołać, ale dzieciaki sąsiada który właśnie wrócił kwarantanny nie potrzebują. Wirus pewnie całkowicie zniknie po wyborach w USA a my nadal będziemy umierać na zwykłe zapalenie płuc. W Polsce zwalczył wirusa osobiście premier, bo przecież nie były minister. Dzięki opozycji uniknęliśmy za to kopert śmierci. Kosztowało to nas jakieś 300 czy 400 miliardów, ale stać nas.

2. Trzaskowski wrócił z urlopu nie w porę. Najpierw miał urlop kampanijny, później wypoczynkowy po kampanii. Wrócił budować ruch oddolny, ale nieźle wdepnął. W Europie pogoda taka sobie, na kanary nie poleci bo zakaz. Nie ucieknie. Zwołał więc po gównianym weekendzie sztab który wezwał na pomoc wojsko. W między czasie jego podwładni donieśli prokuraturze o podejżeniu zamachu terrorystycznego na rurę pompującą Waeszawskie odchody. Jak mówił Bronisław - jaki prezydent, taki zamach. Międzynarodową komisję powołajcie. 

3. Margot wyszło. Ludzie o nim zapomnieli, dostał się jednak do radia. Rano udzieli wywiadu. Naród czeka.

4. PiS realizuje tanie państwo Palikota. 20% urzędników wyleci na bruk. Niby dobrze, ale jak znam życie, zostanie te 80% z nadania. Tak czy inaczej, wirus, zanim zniknął, przyniósł powiew zmian.

5. W USA kampania pełną parą. Republikanie prowadzą bez mała holokaust czarnoskórych obywateli. Rękami demokratycznych burmistrzów i zarządzanej przez nich policji przede wszystkim.

6. Łukaszenko jakoś przestał być tematem numer jeden. Rolę regionalnego lidera przejęła od nas Estonia. Polska Telewizja Państwowa zajmie się transmitowaniem wiadomości po białorusku. Umocnimy tym samym reżim, bo jak Białorusini zobaczą informację o śledztwie w sprawie zamachu na gównianą rurę, stwierdzą że reżim nie jest zły.

7. Postawiliśmy się. Ambasadora wrażego reżimu nie wpuściliśmy. Do pierwszego artykułu w Deuche Welle. 

8. W gospodarce zapaść. Ale informacje o tym są na 15 stronie. Trudno je znaleźć.

Coś przegapiłem?

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale