robert-adam robert-adam
444
BLOG

Czeczeni zasymilowani? Ale jaja,ale jaja...

robert-adam robert-adam Polityka Obserwuj notkę 1

Nie przekonuje mnie argument za przyjmowaniem emigrantów , często przytaczany a mianowicie ten,ze po wojnach czeczeńskich przyjęlismy kilkadziesiąt tysięcy Czeczeńców i nic złego nam sie nie stało. Pomijam, że kontrolę nad mafiami ze Wschodu przejęła mafia czeczeńska. Pomijam,że nie jest prawdą sielankowy wizerunek Czeczena palącego fajkę, bo wiele przestępstw skryto za kurtyną politycznej poprawności(napady na plebanie na Pomorzu naprawdę nie były dziełem uchodźców ze Szwajcarii). Pomijam że , Państwo Polskie i jego służby 10 lat temu funkcjonowały znacznie sprawniej niż teraz(ch..d...i kamieni kupa). Najbardziej interesuje mnie ilu wśród tamtej emigracji było "śpiochów", którzy mieli być obudzeni w odpowiednim czasie. Założę się, że nasze słuzby nie mają o tym zielonego pojęcia zajęte wpływaniem na aktualny kształt sceny politycznej.A ponieważ nie jest tajemnicą, że kadra dowódcza państwa islamskiego w dużej części składa się z zaprawionych w bojach i doświadczonych oficerów wojen czeczeńskich to nietrudno sobie wyobrazić, że mogą sięgnąć po wypróbowanych zołnierzy aktualnie "śpiących" w Polsce. A ich dzieci naprawdę nie chcą się asymilować. Kto nie wierzy to niech sobie zrobi spacer po Oruni w Gdańsku.

robert-adam
O mnie robert-adam

Skończyłem typowo humanistyczne kierunki ale całe życie pracowałem w produkcji lub usługach. Trochę mnie to już zmęczyło więc chciałbym wrócić do korzeni.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (1)

Inne tematy w dziale Polityka