Lubicz Lubicz
300
BLOG

Pycha kroczy przed upadkiem

Lubicz Lubicz Rząd Obserwuj temat Obserwuj notkę 17
Konrad Kaczmarczyk, brat wiceministra rolnictwa wystąpił o odszkodowanie za straty związane z gradobiciem, które miało mieć miejsce 9 czerwca tego roku.

Konrad Kaczmarczyk, brat wiceministra rolnictwa (świeżoupieczonego małżonka i "użytkownika" zielonego traktora za półtorej banki), wystąpił o odszkodowanie za straty związane z gradobiciem, które miało mieć miejsce 9 czerwca tego roku. Niby sprawa prosta jak budowa cepa gdyby nie fakt, że komisja z województwa nie stwierdziła żadnych szkód a okoliczni mieszkancy z wójtem gminy na czele nic nie wiedzą o jakichkolwiek pogodowych anamaliach w tym dniu. W pozostałych zresztą też nie. Brat wiceministra odniósł się do sprawy w przekazanym dziennikarzom nagraniu - "Skoro zgłosiłem szkody, to prawdopodobnie w tamtym rejonie gradobicie musiało przechodzić. A że była powołana komisja, która oceniła, że nie, to znaczy, że nie było". No i to by było na tyle. Nie ma sprawy.

Pycha kroczy przed upadkiem. A nie, wróć! Pycha to byla za Tuska a teraz jest dobra zmiana i nam się zwyczajnie należy a te swoje mądrości to Salomon (ten od pustego dzbana) wiadomo gdzie sobie może wsadzić. TKM i uj nam zrobicie!

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28899193,brat-kaczmarczyka-zglosil-straty-w-uprawach-ale-wedlug-urzednikow.html?fbclid=IwAR2srdBFiJsF2if9IjGVLWfG0gwmmCEkSfJKNGc2sTW9VG8caiW2BklQmcg


Rock'n'Roll

Lubicz
O mnie Lubicz

If I could stick my pen in my heart I'd spill it all over the stage Would it satisfy ya or would slide on by ya? Or would you think this boy is strange? Ain't he strayayange? If I could win you, if I could sing you a love song so divine. Would it be enough for your cheating heart If I broke down and cried? – If I criyiyied. I said I know it's only rock and roll But I like it. Ludzie do mie pisza :) Czy ty Lubicz złamany ch..u nie powinieneś trzymać fason jak prawdziwy komuch? Twoje agenturalne teksty (z których jesteś znany) dawno wystawiły ci świadectwo.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka