Lubicz Lubicz
4582
BLOG

Faktura znaleziona na Srebrnej czyli z kapiszona duży ogień.

Lubicz Lubicz PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 317

W ciąu ostatnich paru dni i godzin, na temat najsłynniejszej faktury w powojennych a może i całych dziejach Polski wypowiedziało się już wiele najważniejszych osób w państwie, w tym pan Premier Morawiecki, prezydencki Minister Zybertowicz czy pani Rzecznik PiS Mazurek. Pierwszy zakwestonował istnienie takowej, drugi ważność a pani Mazurek, jak to pani Mazurek, poleciała Kononowiczem czyli zakwestionowała wszystko, bo taką fakturę to każdy, każdemu może wystawić.

Wszystkie te wypowiedzi są o tyle dziwne, że Srebrna spółka z o.o. jest, w świetle prawa handlowego, samodzielnym podmiotem prawnym i zgodnie z oficjaną dotychczasową narracją strony rządowej nie ma nic wspólnego z partią Prawo i Sprawiedliwość a tym bardziej z panem Prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Nie ma, bo zgodnie z obowiązującym w RP prawem, nie może takowego mieć a nikt, nawet taki złośliwiec jak ja, nie posądza chyba partii z prawem w nazwie o pogardę dla obowiązujących nas wszystkich przepisów prawa.

Jeśli przyjmiemy, zgodnie z zasadą dynamiki Newtona, że każdej akcji towarzyszy reakcja równa co do wartości i kierunku, lecz przeciwnie zwrócona, to ten „kapiszon“ w postaci nagrań z Nowogrodzkiej okazuje się nie być takim niewinnym jak by to można jeszcze kilka dni temu wnioskować. Reakcja z dwóch Pałaców i siedziby PiS wskazywałyby raczej, że pali się i to pali się jak cholera. Wszystkie ręce na pokład!

Rock’n’Roll

Lubicz
O mnie Lubicz

If I could stick my pen in my heart I'd spill it all over the stage Would it satisfy ya or would slide on by ya? Or would you think this boy is strange? Ain't he strayayange? If I could win you, if I could sing you a love song so divine. Would it be enough for your cheating heart If I broke down and cried? – If I criyiyied. I said I know it's only rock and roll But I like it. Ludzie do mie pisza :) Czy ty Lubicz złamany ch..u nie powinieneś trzymać fason jak prawdziwy komuch? Twoje agenturalne teksty (z których jesteś znany) dawno wystawiły ci świadectwo.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka