Pokolenie Apokalipsy
Po pierwsze, BÓG. Po drugie - Ojczyzna.
13 obserwujących
146 notek
115k odsłon
365 odsłon

Koronawirus. Podsumowanie bez cenzury

Wykop Skomentuj6

- obowiązek przeprowadzenia szczepień. 


„Wprowadzamy również zarówno podwyższone kary, bardziej surowe kary – z 5 tys. zł na 30 tys. zł, ale także wprowadzamy mechanizmy śledzenia tego, czy dany człowiek przebywa rzeczywiście w domu pod adresem, który zadeklarował – poinformował szef rządu” – poinformował premier RP Mateusz Morawiecki. 

https://www.tvp.info/47210078/stan-epidemii-w-polsce-co-to-konkretnie-oznacza


Skutki społeczne i gospodarcze pandemii


- Ograniczenie wolności i praw obywatelskich,

- zwiększenie prerogatyw rządzących, co skutkuje m.in. nasileniem globalnej inwigilacji, sianiem propagandy i szerzeniem manipulacji,

- przyznanie większych praw i obowiązków służbom mundurowym,

- nękanie społeczeństwa zbyt wysokimi karami sięgającymi wysokości 30 000 zł 

„Kierowca Audi Q7, który jechał autostradą A4 z prędkością ponad 230 km/h został zatrzymany i ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Rowerzysta, zatrzymany przez policję podczas jazdy po bulwarze w Krakowie otrzymał karę z sanepidu wysokości 12 tys. zł. Prawnikom brakuje słów, aby oddać sens podobnych sytuacji”. 

https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-12-tys-zl-kary-za-jazde-na-rowerze-prawnik-myslalem-ze-to-fejk-6497693840840321a  


image


- Zapaść gospodarcza i wzrost inflacji 

- gwałtowny wzrost cen produktów i usług, 

- fatalne ograniczenia w gospodarce i handlu, 

- powiększające się bezrobocie, bankructwo i zubożenie wielu ludzi, 

- uderzenie w górników i przemysł wydobywczy na Śląsku, 

- istnieje wysokie prawdopodobieństwo drukowania pieniędzy przez rząd, idąc za wzorem amerykańskiego FEDu, o czym informował Witold Gadowski, a także inni dziennikarze. To tłumaczy hojne rozdawnictwo środków finansowych rządu, jak i uspokajanie społeczeństwa, że są pieniądze na walkę ze skutkami epidemii. 

https://www.youtube.com/watch?v=xwSdSvgsP_w


- Pogłębienie się problemów rodzinnych, 

- wzrost samobójstw,

- ograniczenie relacji interpersonalnych, 

- wzrost lęku wśród ludzi, 

- pogrążający się kryzys w tzw. służbie zdrowia, co skutkuje wstrzymaniem leczenia chorych, 

- kryzys w edukacji. 


To także swoisty zamach na wiarę katolicką – ograniczenie życia religijnego wierzących, karanie duchownych i wiernych za uczestnictwo w życiu duchowym. Tego nie udało się nazistom ani komunistom. Udało się „konserwatystom” o twarzach „katolików” z partii zwanej „Prawo i Sprawiedliwość”. 

To prawdziwe oblicze walki z mikrobem, którego smak wszyscy odczują w niedalekiej przyszłości. 


Spisek przeciwko ludzkości


Nie brakuje wiadomości ze źródeł niezależnych dotyczących samego mikroba, jak i całej otoczki wokół niego. Istnieją hipotezy dotyczące zastosowania COVID-19 jako elementu inżynierii społecznej, mającego za zadanie przemodelowanie obecnej cywilizacji. Wpisuje się, tuż obok aborcji, eutanazji oraz LGBTQ, w program globalnej depopulacji, poprzez eliminację najsłabszych. Pod pozorem walki o zdrowie ludzi przygotowuje się program przymusowych szczepień. 

Bill Gates, znany z branży komputerowej, sponsorujący ŚOZ, mający udziały wśród producentów farmaceutycznych, od lat wdraża przymusowe szczepienia w krajach najuboższych. Skutkiem tego jest wysoka śmiertelność, szczególnie wśród dzieci. Tubylcy na widok pracowników ŚOZ dokonują samosądów, mordując ich. 

Gates mówi otwarcie przed kamerami o zmienionym kodzie genetycznym w szczepionkach. Zmodyfikowane DNA już po pół godzinie od wstrzyknięcia do organizmu powoduje nieodwracalne zmiany w strukturze genetycznej, co skutkuje przeprogramowaniem organizmu do zwalczania samego siebie. 

Oprócz tego w opracowanej szczepionce zostanie wprowadzony czip, celem kontroli społeczeństwa. Gates żąda, aby szczepionki wprowadzić natychmiast, bez jakichkolwiek badań nad ich skutecznością. https://spidersweb.pl/plus/2020/05/bill-gates-pandemia

Wraz z pandemią pojawiła się ekspansja sieci internetowej 5G. Badania niezależnych naukowców mówią wyraźnie o wysokim zagrożeniu dla zdrowia ludzkiego. Konferencja tego typu odbyła się w sejmie RP, lecz politycy zlekceważyli głos fachowców: 
https://kinoyoutube.pl/byly-pracownik-vodafone-ujawnia-prawdziwe-oblicze- koronawirusa/


Cyrus A. Parsa 26 lutego 2020 r. złożył pozew w sądzie w stanie Kalifornia przeciwko Gatesowi, Sorosowi, Obamie, Billowi i Hillary Clintonom, Bidenowi, a także licznym koncernom, np.: GatesV Microsoft, Amazon, Tesla, czy Facebook za działania na szkodę ludzkości. Z jego wieloletnich badań wynika, że istnieje współpraca między tymi podmiotami a rządem chińskim, mającym na celu wdrożenie powszechnej kontroli ludzkości. Chiny dokonały ogromnego skoku technologicznego dzięki zawiązanej współpracy z tymi firmami, lecz wykorzystanie tych wynalazków skierowane jest na szkodę mieszkańców Chin. Państwo Środka stało się swoistym laboratorium do dalszych działań wobec ludzkości na całym globie: 

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale