MacGregor MacGregor
13
BLOG

PO-twarz.

MacGregor MacGregor Polityka Obserwuj notkę 2

 

Nie tak dawno bloger Jan Sniadecki ubolewal na SG nad palikotyzacja polityki. Pomyslalem: refleks szachisty korespondencyjnego, a i to nie mialem racji, bowiem spoznione gorzkie zale spowodowane byly rikoszetem, ktorym sztuczny organ PO uderzyl w Londynie kandydata tejze postpolitycznej ( czytaj pijarowskiej ) partii na prezydenta RP.
A tymczasem niczym sloma z butow, na jaw wychodzi prawdziwa twarz Platformy. Bardzo trafnie pisze o tym u siebie na rzepinym blogu pan Wildstein ( Fizys Platformy ):
 
Człowiek ze świńskim ryjem i gumowym penisem publicznie się domagał, aby Jarosław Kaczyński poddał się badaniu psychiatrycznemu. Tłumaczył, że ktoś, kto tak zasadniczo się zmienił – co pewnie związane jest ze stratą, którą poniósł – łatwo może ulec psychicznej destabilizacji. Tak mniej więcej brzmiał jego nie całkiem składny bełkot
Trudno zrozumieć to inaczej niż jako natrząsanie się z osobistej tragedii przeciwnika politycznego. Tragedii, która miała również narodowy wymiar. Człowiek ze świńskim ryjem i gumowym penisem jest jednym z ważniejszych polityków rządzącej w Polsce partii. Dla porządku przypominam, że ma on również nazwisko. Nazywa się Janusz Palikot.
Osobnik ów nieco wcześniej sugerował, że Marta Kaczyńska wyłudziła ogromne odszkodowanie za śmierć rodziców. Fakt, że nie miała ona żadnego związku z wysokością ubezpieczenia prezydenta, w niczym mu nie przeszkadzał. “Polityk” ów zajmuje się wyłącznie obrażaniem, znieważaniem i szczuciem swoich przeciwników. W cywilizowanym kraju nie zaakceptowałoby go żadne poważne ugrupowanie. W Polsce jest salonowym i medialnym pupilem, wychwalają go pokrewne mu dusze w rodzaju Kazimierza Kutza, jego klubowego kolegi. Za swoje działania wynagradzany jest kolejnymi stanowiskami przez macierzystą partię, piastuje godność wiceprzewodniczącego jej sejmowego klubu. Próby jego politycznej działalności to katastrofa. Wystarczy przypomnieć osiągnięcia kierowanej przez niego komisji “Przyjazne państwo”.
Ten milioner znany jest jeszcze z tego, że kampanię wyborczą opłacali mu studenci i emeryci.
Osobnik ów nie ma za grosz poczucia humoru, a jego happeningi są dosyć żałosne, ale obrażać mu się jednak udaje. Fakt, że zachowanie jednego z partyjnych liderów traktowane jest jako indywidualne wyskoki, Platforma Obywatelska zawdzięcza jedynie osłonie medialnej. A trzeba nazwać rzeczy po imieniu: fizys Palikota to także oblicze jego partii.
Wczorajsze chamowate wybryki donkowego i bronkowego Alter-Ego w Lublinie odbyly sie pod pretekstem propagowania “swiadomego macierzynstwa”.
Mysle, ze tak naprawde chodzi tu o coraz bardziej sciskajacy za gardlo strach zwiazany ze SWIADOMYM SPRAWSTWEM politycznego kierownictwa PO, za ktore to sprawstwo narod moze juz wkrotce wystawic rachunek:

 

MacGregor
O mnie MacGregor

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (2)

Inne tematy w dziale Polityka