7 obserwujących
87 notek
265k odsłon
408 odsłon

Wyborcy PiS to tanie prostytutki?

Wykop Skomentuj26

Znana aktorka i aktywistka - Krystyna Janda szokuje wyrażając swoje opinie na temat tego kim tak naprawdę jest wyborca Prawa i Sprawiedliwości. Za pośrednictwem FB na swoim profilu zamieściła kontrowersyjną grafikę z napisem: "Na PiS głosowało 8 mln ludzi, po tym jak PiS rozdał 100 mld zł socjału w postaci różnych plusów, czyli jeden głos kosztował 12500 zł. PiS rządził 1428 dni czyli za jedną dobę PiS zapłacił 8 zł 75 gr. swojemu wyborcy. Fitma Sedlak&Sedlak podaje, że za noc z prostytutką w Warszawie trzeba zapłacić średnio 2256 zł".  ...czyli zdaniem aktorki wyborcy PiS sprzedali się za kwotę o 300 razy mniejszą od dziennego zarobku warszawskiej prostytutki?  Kilka dni temu można było także na jej profilu przeczytać inny kontrowersyjny komentarz na temat wyników wyborów.  Jej zdaniem PiS wygrał, bo "ludziom znudziło się siedzieć w gó**ie po pas. Wolą po uszy".  To tylko frustracja, osobliwa ocena wyborców PiS czy "zwykła" pogarda? ...a może to jednak prawdziwa, choć wulgarna ocena sytuacji w Polsce?


Czytając tego typu "opinie" nie sposób zadać sobie pytania na temat tego - gdzie jest granica pomiędzy osobliwymi ocenami wydarzeń, osób czy grup społecznych a toksyczną pogardą? ...oczywiście nie sposób zadać sobie też pytania - jaka jest dziś definicja prostytucji? ...a może wyborcy PiS rzeczywiście dali się przekupić pakietami socjalnymi typu "500+" czy "Trzynasta emerytura"? 


Komentarze internatów w sieci wobec aktorki są bezlitosne. "Taki brak szacunku dla kogoś o odmiennym zdaniu nie powinien mieć miejsca u osoby uważającej się za "elytę" albo "Ona jest chodząca antyreklamą PO" . Nawet w serwisie natemat.pl można przeczytać ciekawą opinie o aktorce z podpisem „Czy nie czas, żeby Krystynie Jandzie „zabrać internet” i przestać podawać jej myśli dalej?”


PS. To kim są wyborcy PiS - można różnie oceniać ale jedno przy tym wszystkim jest pewne - jak słusznie zauważył jeden z anonimowych internautów: "Pani Krystyno, już chyba czas zatrudnić fachowca do ogarniania mediów społecznościowych!" 


PS2.  Kim tak naprawdę jest wyborca PiS?


image
Zobacz galerię zdjęć:

Wykop Skomentuj26
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale