Ma 23 lata i 21 dzieci. Ale to nie koniec, razem z mężem marzą o setce

Rodzina z dziećmi. Instagram/ batumi_mama
Rodzina z dziećmi. Instagram/ batumi_mama
Dla niektórych dwoje dzieci to już sporo. Ta para ma ich aż 21. Mowa o Kristinie Ozturk i jej mężu milionerze. Kobieta stała się mamą prawie dwóch składów drużyny piłkarskiej w ciągu 12 miesięcy. To jednak nie koniec, bo para marzy o setce pociech.

Marzą o setce dzieci

W czasach, kiedy coraz mnie osób decyduje się na dzieci, oni wyrabiają normę za przynajmniej dziesięć par. Mowa o 23-letniej Kristnie Ozturk i jej mężu Galipie.

Kobieta urodziła swoje pierwsze dziecko młodo - w wieku 17 lat. Przez kilka lat samotnie wychowywała córkę, jednak podczas wakacji w Gruzji poznała milionera Galipa Ozturka, który w tej chwili ma 57 lat. Znajomość zmieniła życie dziewczyny o 18 stopni.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Między parą zaiskrzyło, dlatego Kristina i Galip nie czekali długo, by zamieszkać razem w Gruzji i wziąć ślub. Mimo że milioner ma dorosłe dzieci z poprzedniego związku, a Kristina małą córkę, małżeństwo zapragnęło mieć również wspólne potomstwo, dlatego podjęli decyzję o tym, by skorzystać z usług surogatek.

Zobacz także:

Surogatki z Gruzji

Aby spełnić marzenia o wspólnym potomstwie, małżeństwo zdecydowało się rozpocząć współpracę z kliniką, która specjalizuje się w oferowaniu usług surogatek. 

Kobiety, które zgłaszają się do kliniki poddawane są regularnym badaniom, otrzymują odpowiednią suplementację i są pod stałą opieką medyczną.

Zaraz po porodzie niemowlę zabierane jest biologicznej matce i przekazywane nowej rodzinie. W Gruzji taka działalność jest całkowicie legalna, dlatego z usług kliniki korzystają pary z całego świata.

"Mama na pełen etat"

Kristina przyznaje, że to ona poświęca najwięcej czasu na opiekę nad dziećmi. W ich wychowaniu pomaga ej 16 opiekunek, które otrzymują od pary bardzo szczegółowe wytyczne.

Opiekunki prowadzą dzienniki, w których dokonują szczegółowych raportów, co maluch jadł i jak się czuje. Ze względu na warunki pracy, kobiet mieszkają w tym samym domu, co małżeństwo.

Chcą więcej

Mimo że 21 dzieci to naprawdę dużo, para chciałaby mieć aż 100 maluchów. Zanim to się stanie, para podjęła decyzję o przerwie, by nacieszyć się posiadanymi dziećmi.

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości