Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski - dopiero co brali ślub, a już się rozstali

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, fot. Instagram
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, fot. Instagram
Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się. Jak informują plotkarskie media, decyzję o zakończeniu związku miał podjąć Kossakowski.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaczęli spotykać się w 2018 roku. W 2019 roku zaręczyli się, a w październiku 2020 roku para pochwaliła się, że wzięła ślub.

"Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze" - napisał wtedy na Instagramie prowadzący program „Down The Road. Zespół w trasie”. 

Polecamy:

Oboje są bardzo aktywni w serwisach społecznościowych. Ale na profilu instagramowym Martyny Wojciechowskiej jej ostatnie zdjęcie z mężem datowane jest na styczeń tego roku. Wtedy jeszcze nic nie zwiastowało końca związku. Wojciechowska opowiadała w wywiadach, że "znalazła ideał mężczyzny".

image

Tymczasem, jak donosi Pudelek.pl, powołując się na osobę z bliskiego otoczenia pary, sielanka trwała krótko, a Przemysław wyprowadził się z domu kilka miesięcy po ślubie. 

Spostrzegawczy zauważyli, że na zdjęciu, na którym prezentował mandat za zbyt szybką jazdę nie widać już obrączki, którą Kossakowski z dumą pokazywał na zdjęciu ślubnym.

image
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, fot. Instagram

Przemysław Kossakowski ma 49 lat. Jest dziennikarzem, dokumentalistą i podróżnikiem. Nagrywa cykle programów dla telewizji TTV.

Martyna Wojciechowska ma 46 lat. Jest prezenterką telewizyjną, dziennikarką, podróżniczką i pisarką. Jest też kierowcą rajdowym i alpinistką. Angażuje się w działalność charytatywną.

ja

Zobacz także:

Lubię to! Skomentuj60 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości