Rafał Torkowski o hejcie, który spadł na niego i narzeczoną. To modelka Samuela Górska

Rafał Torkowski o hejcie, który spadł na niego i narzeczoną. To modelka Samuela Górska. Fot. Facebook/Rafał Edward Torkowski
Rafał Torkowski o hejcie, który spadł na niego i narzeczoną. To modelka Samuela Górska. Fot. Facebook/Rafał Edward Torkowski
Samuela Górska do soboty była jedną z wielu początkujących modelek. Po tym, jak powiedziała publicznie o swoich poglądach, kojarzą ją niemal wszyscy, choć jej przyszłość w branży stanęła pod znakiem zapytania. Jej narzeczony zamieścił na Instagramie wymowny wpis, który pokazuje skalę hejtu, jaki spadł na niego i narzeczoną.

Rafał Torkowski opublikował instastory, w którym ironicznie dziękuje osobom, które w ostatnich dwóch dniach kontaktowały się z nim i jego narzeczoną. Samuela Górska to modelka, która w trakcie plenerowej imprezy Konfederacji powiedziała, że popiera tę partię, bo „nie chce żydostwa i LGBT”.

Rafał Torkowski o hejcie, który spadł na niego i narzeczoną. To modelka Samuela Górska

Rafał Torkowski dziękuje za „cudowne, pełne miłości i tolerancji komentarze”. „To właśnie pokazuje, jakimi jesteśmy ludźmi. Mówicie o wolności słowa, a gdy ją dostajecie (tylko że ktoś ma inne zdanie od Waszego) mieszacie go z g***” - napisał.

Model zdradził, że on i Samuela Górska dostali mnóstwo wulgarnych komentarzy po tym, jak kobieta zdradziła się ze swoimi ksenofobicznymi poglądami. „Wyzywacie od k***, życzycie śmierci, chcecie by urodziło nam się chore dziecko” - wyznał.

image

Samuela Górska i Rafał Torkowski mierzą się z falą hejtu

„Dziękuję, że boję się zostawić swoją kobietę samą, bo przecież obrońcy równości i miłości nie mają nic przeciwko znęcaniu się psychicznym nad kobietą, grożąc zarówno jej jak i mi” - napisał ironicznie Torkowski.

Polecamy:

Jego zdaniem wartości, do których odwołują się ludzie, którzy stoją za bejtem wymierzonym w niego i jego partnerkę „są tylko pretekstem, by robić krzywdę drugiemu człowiekowi”. „Kochajmy się, bądźmy równi, pomagajmy sobie, chyba ze powiesz coś, co nam się nie spodoba, to zdychaj k***” - napisał model.

Samuela Górska i Rafał Torkowski skazani na ostracyzm? Marki nie chcą współpracować z modelką

„Tego brakuje na Waszych banerach w czasie parad i protestów” - napisał Torkowski, który prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, że tym zdaniem, podobnie jak Samuela Górska, pogrzebał swoje szanse na karierę w branży.

Po tym, co powiedziała w sobotę uczestniczka „Top Model”, marki, z którymi współpracowała, natychmiast zareagowały. Kubota, Kossie, Be in Top, Marek Sieradzky i LE PRIVE odcięli się od poglądów modelki, z którą współpracowali i zapowiedzieli, że więcej się to nie powtórzy.

MD

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj130 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości