Miss Polski 2021. Wiemy, kim jest najpiękniejsza Polka!

Gala Miss Polski 2021. fot.PAP/Grzegorz Momot
Gala Miss Polski 2021. fot.PAP/Grzegorz Momot
Najpiękniejszą Polką została wybrana Agata Wdowiak z Łodzi. Kim jest nowa Miss Polski?

O koronę miss walczyły 24 kandydatki. Uroczysta gala odbyła się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego. Poprowadził ją Krzysztof Ibisz wraz z Izabelą Janachowską i Iloną Krawczyńską.

Pięć najpiękniejszych kobiet w Polsce

Najpiękniejszą Polkę wybrało jury w składzie: Ewa Wachowicz, Viki Gabor, Edyta Herbuś i Viola Piekut.Oto wyniki wyborów Miss Polski 2021:

IV Wicemiss Polski 2021: Stella Czyszewicz (Wrocław)

Z oficjalnego profilu konkursu Miss Polski na Instagramie dowiadujemy się, że Stella ma 21 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Wrocławia, lecz na co dzień mieszka za granicami kraju. Jest studentką architektury na Collage of London oraz ekonomii na Vistula University.III Wicemiss Polski 2021: Dominika Dąda (Sadków)

Z oficjalnego profilu konkursu Miss Polski na Instagramie dowiadujemy się, że Dominka ma 23 lata. Pochodzi z Sadkowa – miejscowości położonej w województwie dolnośląskim. Jest studentką Międzynarodowej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.


II Wicemiss Polski 2021: Magdalena Majda (Świniarsk)

Z oficjalnego profilu konkursu Miss Polski na Instagramie dowiadujemy się, że Magdalena ma 20 lat i pochodzi ze Świniarska. Uczy się na kierunku biologia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pasjonuje się biologią molekularna, ale także psychologią kryminalną. W przyszłości chciałaby zająć się diagnostyką molekularna nowotworów.I Wicemiss Polski 2021: Natalia Brzozowska (Augustów)

Z oficjalnego profilu konkursu Miss Polski na Instagramie dowiadujemy się, że Natalia ma 22 lata i pochodzi z Augustowa, choć na co dzień mieszka w Białymstoku. Natalia jest studentką kierunku zarządzanie na Uniwersytecie w Białymstoku. Dziewczyna jest właścicielką firmy, która proponuje loty na Flyboardzie.Miss Polski 2021: Agata Wdowiak (Łódź)

Agata Wdowiak ma 24 lata i jest łodzianką emocjonalnie związaną z Kalifornią, gdzie mieszkają jej bliscy. Miss Polski 2021 jest absolwentką geomonitoringu i zarządzania biznesem. Aktualnie studiuje na Politechnice Łódzkiej nanotechnologię. Agata Wdowiak skończyła też szkołę muzyczną i jak czytamy na oficjalnym profilu organizatora zawsze fascynowała ją kariera pianistki.

Faworytka telewidzów

Swoją faworytkę wybrali też telewidzowie. Miss Polski Widzów Polsatu została Justyna Kokoszka (Sucha Beskidzka).

Justyna jest jedną z najmłodszych uczestniczek - ma dopiero 18 lat. Pochodzi z Suchej Beskidzkiej, uczęszcza na zajęcia do ogólnokształcącej szkoły muzycznej, gdzie gra na fortepianie i flecie poprzecznym. W przyszłości chciałaby zająć się zawodowo psychologią i coachingiem.

źródło: Telewizja Polsat

KJ

Czytaj też:

Zobacz galerię zdjęć:

Gala Miss Polski 2021. fot.PAP/Grzegorz Momot
Gala Miss Polski 2021. fot.PAP/Grzegorz Momot Gala Miss Polski 2021. fot.PAP/Grzegorz Momot Gala Miss Polski 2021. fot.PAP/Grzegorz Momot Gala Miss Polski 2021. fot.PAP/Grzegorz Momot Gala Miss Polski 2021. fot.PAP/Grzegorz Momot Gala Miss Polski 2021. fot.PAP/Grzegorz Momot Gala Miss Polski 2021. fot.PAP/Grzegorz Momot Gala Miss Polski 2021. fot.PAP/Grzegorz Momot +3 zdjęcia +4 zdjęcia
Gala Miss Polski 2021.
Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości