Krzysztof Ibisz ma nową młodą żonę. Kim jest Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska, fot Instagram.
Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska, fot Instagram.
Znany prezenter Krzysztof Ibisz wziął ślub po raz trzeci. Jego wybranką jest młodsza o 27 lat Joanna Kudzbalska.

Ślub Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej

Krzysztof Ibisz pochwalił się zmianą stanu cywilnego na Instagramie. "Szczęśliwi razem. Krzysztof i Joanna Ibisz" - podpisał zdjęcie. Ślub był niespodzianką, ne pojawili się na nim paparazzi. Nie wiadomo zatem, gdzie dokładnie się odbył.

Joanna Kudzbalska to trzecia żona Krzysztofa Ibisza. W latach 1998 do 2004 dziennikarz związany był z Anną Zejdler. Od 2005 do 2009 jego żoną była natomiast Anna Nowak.

Polecamy:

Kim jest Joanna Kudzbalska

Joanna Kudzbalska ma 29 lat, pochodzi z Wrocławia. Jest znana z drugiej edycji programu "Top Model" (2011), gdzie zdobyła czwarte miejsce. Obecnie praca modelki nie jest jej głównym zajęciem. Kudzbalska-Ibisz skończyła medycynę i jest lekarką w jednym z warszawskich szpitali powiatowych.

Krzysztof Ibisz - ile ma lat

Krzysztof Ibisz ma 56 lat. To aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz, przedsiębiorca, a nawet polityk. W latach 1991-93 był posłem na Sejm RP I kadencji wybranym z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Należał do tzw. frakcji Małe Piwo, przekształconej w Koło Poselskie „Spolegliwość”, następnie zasiadał w Kole Poselskim Partii Emerytów i Rencistów „Nadzieja”, ale potem nie kontynuował przygody z Sejmem. 

Najpierw jako prezenter pracował w TVP. Pierwszymi prowadzonymi przez niego programami były 5-10-15 i Klub Yuppies, następnie Czar par, Pomidor, Przyjaciele, W latach 1997-2000 pracował w TVN, gdzie prowadził programy: Wszystko albo nic, Ibisz, gwiazdy, muzyka, talk-show Ibisekcja, Zostań Gwiazdą i Gorączkę złota.

Potem przeszedł do Polsatu, gdzie prowadził różne programy rozrywkowe, m.in. Bar, Dwa światy, Awanturę o kasę, Życiową szansę, Rosyjską ruletkę, Grę w ciemno i inne. Współprowadził też wszystkie edycje programu rozrywkowego Polsatu Jak oni śpiewają, W 2014 został współprowadzącym weekendowych wydań porannego programu Nowy dzień w Polsat News  współprowadzącymi program Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami w Polsacie. Mogliśmy go również zobaczyć w telewizji Super Polsat czy TV4.

Krzysztof Ibisz to także prowadzący festiwale piosenki, od Opola po Sopot, a także wybory Miss. Słynie z nienagannego wyglądu. W 2010 roku wydał swoją pierwszą książkę zatytułowaną "Jak dobrze wyglądać po 40-tce".

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości